Ana sayfa Katılım Bankacılığı Ziraat Katılım TL Katılma Hesabı Nedir Nasıl Açılır?

Ziraat Katılım TL Katılma Hesabı Nedir Nasıl Açılır?

0
Ziraat Katılım TL Katılma Hesabı Nedir Nasıl Açılır?

Birçoğumuz yatırım yapmak ister en azından kenarda üç beş kuruşumuz olsun anlamında yarınlarımız için birikim yapmak isteriz. Ancak yaptığımız birikimlerin de erimesi, reel değerini de kaybetmesini istemeyiz. Elinizde nakit paranız var ve bunu değerlendirmek mi? İstiyorsunuz size Ziraat Katılım Bankacılığı TL Katılma Hakkında bilgi verelim.

Her ne kadar birikim yapmak iste sekte değerlerimizle veya inançlarımızla örtüşmeyen veya içinde bulunmak istemediğimiz finans sistemleri de bulunmaktadır. Bu tür hassasiyetler düşünülerek Ziraat Katılım Bankacılığı Faizsiz hesap açmak suretiyle birikimlerinizi değerlendirmeniz için size Ziraat Türk Lirası Katılma Hesabını ve buna ilişkin uygun paylaşım oranları sunmaktadır.

Katılım Bankacılığı sistemine dahil olmak oldukça kolaydır, herhangi bir katılım bankacılığı şubesine gitmeniz halinde çok kısa sürede işlemleriniz tamamlanır ve size sunulur.

​​​​​​​​Ziraat Katılım Bankası TL Hesabı

TL Katılma Hesaplarıyla tasarruflarınız, hem Ziraat Katılım güvencesinde olsun hem de faizsiz fon kullandırma yöntemleriyle elde edilen kârlardan yararlansın. Ziraat Katılım Hesapları ile tasarruflarınız emin ellerde!

Ziraat Katılım Bankası TL Hesabı Ürün Özellikleri

TL Katılma hesapları; 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl vadeli olarak açılabildiği gibi, 1 yıl ve daha uzun vadeli dönemsel kâr payı ödemeli olarak da açılabilir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz; asgari 32, azami 1095 gün olmak kaydıyla istenilen vade gün sayısıyla esnek vadeli katılma hesabı da açabilirler.​​

TL Katılma Hesabınızı, vade bitiminde anapara ve kâr payınız ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

​TL Katılma Hesabının açıldığı anda geçerli olan kâr ve zarara katılma oranları hesap cüzdanlarına kaydedilir ve bu kayıt, hesap açıldıktan sonra vade bitimine kadar geçerlidir.

Nasıl Hesap Açtırabilirim?

Size en yakın Ziraat Katılım Şubesine gelerek hesap açtırabilirsiniz. Türkiye genelinde hızla şubeleşmeye giden ve 2015 yılı sonuna kadar 20 şubeye ulaşmayı hedefleyen Banka, Eylül 2015 itibarı ile 14 şube ile hizmet vermektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin