Ana sayfa Banka Haber Ziraat Başak BankKart ve Avantajları

Ziraat Başak BankKart ve Avantajları

0
Ziraat Başak BankKart ve Avantajları

Ziraat Başak BankKart ve Avantajları makalesi ile sizlere Ziraat Bankasının çiftçi kardeşlerimiz için sunduğu fırsatları en ince detayları ile beraber anlatacağız. Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK çiftçiye çok önem verir ve tarımın ülkemiz için ne denli önemli olduğunu her zaman ve her yerde vurgulardır. Milli ekonominin temeli tarımdır diyen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, her zaman çiftçiye destek olmuştur. Günümüz bankalar ve kurumları da onun mirasına sahip çıkmaktadır.

BaşakKart‘ın sizlere sağladığı faydaları duyduğunuz zaman şok olacak ve inanamayacaksınız. Hatta şu an bu yazıyı okurken dahi faizsiz dönem avantajlarından faydalanma şansını elde edebilirsiniz. Tarımsal amaçlarda aldığınız gübre, mazot, ilaç, tohum, arıcılık, balıkçılık gibi daha birçok alanda temin etmek istediğiniz malzemelere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. BankKartınızı hem kredi kartı hem de banka artı olarak aynı anda kullanabilirsiniz. Yani hesap kartı ve kredi kartı tek kartta birleştirildi.

BaşakKart’ın Özellikleri Neler?

  • Yakıt, gübre, ilaç gibi tarımsal ürün teminlerinde BaşakKartınıza bağlanmış tarımsal krediden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.
  • BankKart ile anlaşma sağlamış iş yerlerinden vadeli şekilde alışveriş yapabilirsiniz ya da  tarım kredinizi 5 ay faizsiz geri ödeme olmak üzere kullanabilirsiniz.
  • Koşullar imkan verdiği takdirde indirimli faiz oranları sizlerin olacaktır.
  • Kredinizden yararlandığınız gün kadar faiz ödemesi yaparsınız.
  • Ödemelerin vadesini dert etmeyin! Hasat zamanına göre vade belirleme BaşakKart‘ta.
  • TMO ve diğer destekleme amaçlı aldığınız ödemelere tek kart ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ulaşabilirsiniz.
  • BaşakKart yurt içinde bütün ATM ve POS cihazlarında yurt dışında ise sadece Master Card logolu bütün ATM ve POS cihazlarında rahat bir şekilde kullanılabilir.
  • BaşakKArt’ınız ile taksitli alışveriş yapabilir ve puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile de anlaşmalı iş yerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • Nakit para taşırken can ve mal güvenliğiniz olmaz! Ama BaşakKArt ile bu tür endişelerden de kurtulursunuz.

 

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin