Ana sayfa Banka Haber Ziraat Bankasına Özel Telefon Bankacılığı 0850 220 00 00

Ziraat Bankasına Özel Telefon Bankacılığı 0850 220 00 00

0
Ziraat Bankasına Özel Telefon Bankacılığı 0850 220 00 00

Ziraat bankası müşterilerinin bankaya gitmeden işlemlerini yapabilmesi için ziraat telefon bankacılığı hizmetini sunuyor. Ziraat bankasına dair bütün ödemelerinizi kolayca takip edebilmek, güncel işlemlere başvuru yapabilmek, daha önceden yaptığınız bir işlem yada bankacılık başvurusu varsa bunlara dair gelişmeleri kolayca takip edebilmeniz için sadece Ziraat Bankasına ait 444 00 00 numaralı telefon bankacılığını kullanmanız yeterlidir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı

Ziraat Bankasına ait bu telefon bankacılığı hizmetini en iyi kullanabileceğiniz alan öncelikle en hızlı hizmet alacağınız kayıp ve çalıntı işlemleri olacaktır. Eğer kredi kartınızı veya cüzdanınızı kaybettiyseniz hemen 444 00 00 numaralı hattı veya 0850 220 00 00 Ziraat telefon bankacılığı numarasını arayarak kayıp çalıntı işleminiz için kayıt oluşturup detayları öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankasının sunmuş olduğu bu hizmetin en güzel yanı kayıp veya çalıntı gibi bir durum başınıza geldiğinde oldukça hızlı hareket etmeniz için telesekreter size ilk olarak kayıp çalıntı işlemleriniz için kullanmanız gereken menünün kodunu sunmaktadır.

Ziraat telefon bankacılığı arayıp kayıp çalıntı kodunu tuşladıktan sonra hızlı bir şekilde sizi müşteri temsilcisine aktarıyor. Ve bu aşamadan sonra hızlı bir adımla kredi kartınız kullanıma kapatılmış olacak ve Ziraat Bankasında kayıtlı olan ikamet adresine veya dilediğiniz başka bir adrese Ziraat Bankası tarafından yeni bir kart gönderilecektir. Bu süreçte kartınız gelene kadar kendi nüfus cüzdanınız ile tüm Ziraat Bankası şubelerinde para çekme işlemlerinizi, para yatırma işlemlerinizi ve havale gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankasının hazırlamış olduğu sizlere özel olan tüm kampanya ve tanıtımları yine Ziraat Bankasının 444 00 00 numaralı telefon bankacılığı hattından öğrenebilirsiniz. Eğer sms yada e-mail aracılığı ile kampanyalara dair bir bilgi aldıysanız bu aşamada Ziraat Bankacılığı ile müşteri temsilcisini arayıp istediğiniz Ziraat kampanyası paketine başvuru yapabilirsiniz. Telefon bankacılığında müşteri temsilcisi ile yapacağınız bu görüşme sayesinde isterseniz yeni bir kampanya satın alabilir yada kullandığınız kredi kartınızın mevcut limitini artırma işlemi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Eğer kredi kartınızın limitini azaltmak istiyorsanız yada artırmak istiyorsanız Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yani  sunmuş olduğu telefon bankacılığını kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ve bu talebi dilerseniz belirli aralıklarla yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri oldukça hızlı ve kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin