Kapalı

Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları

Ziraat bankası vadeli hesap faiz oranları hesaplama

Kıyıda köşede belirli bir miktar birikmiş parası bulunmakta olan kimseler, paralarını ülkemiz içerisinde yer almakta olan bankalara yatırarak o bankalarda paralarının bulunduğu süreler boyunca faizden gelir elde edebilmektedirler. Dünyanın pek çok yerinde yapılmakta olan bir uygulama olan bu durum, ülkemizde de pek çok kimse tarafından bir gelir kaynağı olarak kullanılmaktadır.

Bankaya para yatırarak faiz elde eden kimseler genellikle, belirli bir miktar parası olan kimselerdir. Ancak bankalara mevduat hesabı açarak faizlerden gelir elde etmek isteyen ya da gelir elde eden kimseler yalnızca yüklü miktarda parası olan kimseler değildir, az miktarda olsa da bir miktar birikmiş parası olan kimseler de, bankalarda vadeli hesap açarak faiz geliri elde edebilmektedirler.

Vadeli Hesap Faiz Oranları Ne Demektir

Ülkemiz içerisinde bulunan ve vadeli hesap açılarak faiz geliri elde edilebilecek olan bankaların en önemlilerinden birisi de Ziraat Bankası olmaktadır. Bu sebeple, ister çok ister az miktarda birikmiş parası olan kimseler Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları hakkında bilgi sahibi olarak bu bankada hesap açarak, faiz geliri elde etmeyi istemektedirler.

Bu sebeple yazımız içerisinde, Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize bu konuda detaylı bir bilgi vermek amacı ile bu yazıyı kaleme aldık ve aşağıda Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranlarını sizin için derlemiş bulunduk.

Hesaplanmış Faiz Oranları

Aşağıda, Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları detayları olarak verilmiş olmaktadır. Aşağıda yer almakta olan bilgilere dikkatli bir biçimde bakılacak olursa, farklı para kurlarına farklı faiz biçimlerinin verildiği görülmüş olacaktır.

Bunun dışında aşağıda yer almakta olan bilgilere yine dikkatli bir biçimde bakılacak olursa, e vadeli mevduat hesapları ile vadeli mevduat hesaplarına farklı faiz oranları verilmiş olduğu görülecektir.

Bu sebeple siz de, aşağıda yer almakta olan bilgileri dikkatli bir biçimde inceledikten sonra biriktirmiş olduğunuz parayı, istediğiniz Ziraat Bankası’ndan size ve kazancınıza en uygun özelliklere ve avantajlara sahip olan vadeli mevduat hesabına yatırarak faiz geliri elde edebilirsiniz.

  1. C. Ziraat Bankası e – Vadeli Mevduat

TL           %9,25

  1. C. Ziraat Bankası Vadeli Mevduat

TL           %4,75

  1. C. Ziraat Bankası e – Vadeli Mevduat

EUR       %1,5040

  1. C. Ziraat Bankası Vadeli Mevduat

EUR       %1,25

  1. C. Ziraat Bankası e – Vadeli Mevduat

USD       %1,65

  1. C. Ziraat Bankası Vadeli Mevduat

USD       %1,25

Kredi faizleri hakkında detaylı bilgi alabilmek adına daha önce sizlerle tüm detaylarını paylaşmış olduğumuz 2018 Yılında Kredi Faizleri isimli başlığımıza göz atmanızı ve faiz oranları hakkında imkanlarınıza göre en uygun olanı bulmanızı sağlayabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top