Ana sayfa Banka Haber Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 08502200000

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 08502200000

0
Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 08502200000
ziraat bankası iletişim

Ziraat bankası müşterileri ihtiyaç anında telefon bankacılığı hizmeti talep edebilir. Bu durumda 0850 220 00 00 müşteri hizmetlerini arayarak, bankacılık hizmetleri hakkında sorularını yöneltebilir. İster Ziraat bankası müşterisi olsun olmasın her bankacılık konularını sorma hakkına sahip olduğunuzu belirtelim.

Bankacılık ürün ve hizmetleri kapsamında ziraat bankası ile yapılan iletişimde sizlere bir çok uygun kredi kampanyalarını sunabilir. 0850 220 00 00 numarasını arayarak, özellikle kredi faiz oranları hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Bu hizmet ile ayrıca para transferleri, havale eft gibi işlemleri hatta döviz alım satım gibi yatırım araçlarını da kullanmak mümkün.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Bankanın bu hizmeti sayesinde müşteriler artık şubeye gitmeden tüm işlemlerini anlık hızlarda yapabiliyor. Arama esnasında güvenlik adımlarını geçtikten sonra dilerseniz müşteri hizmetlerine bağlanarak dilerseniz de sesli yanıt sistemi ile kolayca aradığınız kısımlara geçiş yapabilirsiniz. Telefon bankacılığının amacı; müşterilerin şube içinde sıra beklememesi ve işlemlerini hızlıca şubeye gitmeden yapılmalarına teşvik amacı ile yapılmıştır. Bankacılık ürünlerine bu yoğun ilgiden dolayı adı da şubesiz bankacılık hizmeti olarak adlandırılmıştır.

Telefon bankacılığında hesaplarınızı kontrol edebildiğiniz gibi, 0850 220 00 00 numarası ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için kredi faiz oranlarına baktıktan sonra ihtiyaç, araç ve konut kredisinden bir tanesi hakkında genel bilgi alabilir veya anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sadece bu işlemler yapılmamakta olup, en fazla kayıp çalıntı kart bildirimi olarak karşımıza çıkıyor. Kredi kartınız çalınmış ise veya haberiniz olmadan bir alışveriş yapılmış ise, hızlıca bu numarayı arayarak konu hakkında yapılması gereken adımları, müşteri temsilcisi ile beraber yapacaksınız. Ziraat bankası iletişim numarası aynı zamanda 444 00 00 olduğunu belirtelim.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Telefonda dakikalarca bekleyenlerin sinir küpü olacaklarını düşünebiliriz. Hali ile o sinir ile karşımıza çıkan müşteri hizmetlerine hakaret dahi etme aşamasına insanlar gelebiliyor. Ancak işin püf noktası ise direk bağlanma aşamasını önceden öğrenmiş olmak. Hali ile telefon bankacılığı bu sayede çok keyifli geçebilir.

Ziraat bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için iki farklı seçenek olduğunu gösterelim. İlki, 0850 220 00 00 diğer ise 444 00 00 numarasıdır. 0850 hatlı numaralar ücretsiz olduğu için cebinize fatura yansımaz, ancak 444 ile başlayanlar ücretlidir. Bedava dakikanız var ise kolayca arama yapabilirsiniz. Bankaların kredi ve kredi kartı kampanyalarından yararlanmak isteyenler, bankaya sms onayı vermeleri önerilir. Bu sayede ihtiyacınız olan nakit parayı veya nakit avans hakkında güncel banka kampanyaları sayesinde öğrenerek, cebinizden fazla para çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Peki ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımları nasıl işte yanıtımız ;

  1. Adım: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Olan 444 00 00 numaralı hattı arayın
  2. Adım: 444 00 00 numaralı hattı aradıktan sonra, T.C kimlik numaranızı tuşlayın
  3. Adım: Daha sonra 2’yi ve ardından “0”ı tuşlayın.
  4. Adım: Son olarak telesekreter konuşmaya başlayınca bu sefer “1”i tuşlayın.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin