Ana sayfa Çiftçi Kredileri Ziraat Bankası Su Ürünleri Kredisi

Ziraat Bankası Su Ürünleri Kredisi

0
Ziraat Bankası Su Ürünleri Kredisi

Su konusunda da bonkör davranan bankalardan bir tanesi olan Ziraat Bankası, su ürünleri üzerine çeşitli krediler sunuyor. Ziraat Bankası su ürünleri kredisi iki temel bölümden oluşuyor. Banka ilk olarak su ürünleri avcılığı üzerine kredi sunuyor. Su ürünleri avcılığı yapan kişilerin yararlanabileceği bu krediler sayesinde birçok avcı işlerine yeni bir boyut kazandırıyor. Bankanın sunduğu ikinci kredi ise su ürünleri yetiştiriciliği alanında sunuluyor.

Hem yetiştirme ve hem de avlama yapan kişilere sunulan bu krediler ile birlikte etrafı denizlerle çevrili ülkemizde su ürünleri ile uğraşan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Yine aynı sektörde bulunup maddi bakımdan zor durumda olan kişiler de bu kredilerle işlerini kurtarıyor.

Ziraat Bankası Su Ürünleri Avcılığı Kredisi

Bankanın müşterilerine sunduğu ilk kredilerden bir tanesi olan Ziraat Bankası su ürünleri avcılığı kredisi kapsamında üreticilere büyük imkanlar sunuluyor. Gemi satın alımı ve modernizasyonu başta olmak üzere soğuk muhafaza odalarına kredi ile katkı sunan banka, buz makinalarına, gemi takip cihazlarına ve balık ağlarına da destek oluyor.

Bütün bunlarla birlikte banka birçok noktada üreticilere destek veriyor. Bu destekten yararlanmak suretiyle başka hiçbir kredi desteğine ihtiyaç duymayacaksınız. Bu kapsamlı krediler, tekne bakım onarım ve yakıt masrafları gibi masrafları da içerdiği için her türlü ihtiyacınıza yeterli gelecektir.

Ziraat Bankası Su Ürünleri Yetiştiriciliği Kredisi

Tam anlamıyla verimli bir kredi çekmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz bir diğer kredi de Ziraat Bankası su ürünleri yetiştiriciliği kredisidir. Elbette ki bu krediyi çekmek için de yine şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu krediyi çekmeye hak kazanırsanız, bankanın kafes, havuz, alet ve ekipman gibi en temel konularda, yeterli düzeyde büyük bir yardımı size sunacağını göreceksiniz.

Ayrıca Ziraat Bankası işletme giderlerinin finansmanı noktasında da yine müşterilerine yüzde yüz destek sunar. Sunulan bu destekten yararlanmak ve krediyi çekmek için en yakınınızda bulunan Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bu saydığımız kredilerin tamamı şubeler aracılığı ile Ziraat Bankası tarafından müşterilere ulaştırılıyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin