Kapalı

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ülkemizin hem kamu ve hem de özel sektör bankaları arasında en büyük bankası olan Ziraat Bankası, kuruluşu 1863 yılına, diğer bir deyişle Osmanlı İmparatorluğu dönemine uzanan köklü bir bankadır. Özellikle 2001 yılıyla birlikte Kamu Bankalarının Yeniden Yapılandırılması kapsamında çağın ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde büyük bir değişim içerisine giren banka, finansal olara her alanda hizmet sunumu gerçekleştiren bir bankacılık anlayışına sahip. Ulaşılan aşamada, dijital bankacılığa verilen önemle birlikte, müşterilerine dijital olarak da pek çok hizmeti bir arada sunarak, özel bankaların yüksek standartlı hizmet sunumu anlayışla rekabet eden bir noktaya ulaşmıştır. Ziraat bankası aynı zamanda SMS’ le kredi başvurusu gerçekleştirilebilen bankalar arasında yer alıyor. Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu, hızlı bir şekilde yanıt bulan bir kredi destek hizmeti olarak sunuluyor.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu kolay bir şekilde gerçekleştirilebildiği gibi, Bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi gibi alanlarda yapılabiliyor. İhtiyaç kredisi için telefonunuzda hazırladığınız “ TUKETICI TC Kimlik numarası istenilen kredi tutarı kredi vadesi aylık net gelir “ bilgilerini birer boşluk bırakarak yazıldıktan sonra kısa mesajı 4747’ ye gönderebiliyorsunuz. Benzer şekilde “ KONUT TC Kimlik numarası istenilen kredi tutarı kredi vadesi aylık net gelir “  olarak konut kredisine, “ TASIT TC Kimlik numarası istenilen kredi tutarı kredi vadesi aylık net gelir “ olarak taşıt kredisine de başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gönderilen mesaja en kısa süre içerisinde olumlu veya olumsuz yanıt geliyor. Başvurunun onaylanması, ön başvurunun onaylanması anlamına geliyor. Ön başvuru olumlu şekilde sonuçlandığında, telefonunuza bir mesajla bilgi gelir. Ardından müşteri temsilcileri tarafından aranarak, yönlendirilirsiniz ve herhangi bir Ziraat Bankası şubesine başvurarak kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Onaylanan ön başvurular 1 ay için geçerlidir. Bu süre içerisinde değerlendirilmeyen başvurular iptal edilir ve yeniden başvuru yapmanız gerekir. Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu aynı gün içerisinde sonuç alınan bir başvuru türüdür. Bankanın çağdaş ve ileri bankacılık anlayışının bir yansıması olarak, birçok farklı alanda kredi destek paketleri ihtiyaç sahiplerine sunuluyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top