Ana sayfa Kredi Kartları Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

0
Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Ekonomik yönden yaşanan çalkantılar sonucunda özellikle tüketici üzerinde maddi yönden ortaya çıkan baskı ve ağırlığı ortadan kaldırabilmek amacı ile devlet ve özel sektör önderliğinde çeşitli teşvik ve destek çalışmaları yürütülüyor. Tüketicilerin ödeme zorluğu yaşadığı alanlarda daha basit ve daha uygun ödeme olanaklarının oluşturulabilmesi amacı ile uygulanan fırsatlar ile genel ekonomi durumunda da etkin bir düzenleme sağlanıyor. Bu kapsamda da Ziraat Bankası çatısı altında sunulan kredi kartı yapılandırma desteği ile birlikte vatandaşlar Ziraat Bankası’ ndan aldıkları kredi kartlarında yaşadıkları ödeme sorunlarından kurtulabiliyor. Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma desteği sayesinde son derece pratik bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kartlı borçlarından kurtuluyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası çatısı altında sunulan kredi kartı ürünlerinden herhangi birisini kullanan tüketiciler son derece pratik bir şekilde başvuruda bulunarak, ödemekte zorlandıkları kredi kart borçlarından kurtulabilme şansına sahip olabiliyor. Tüketiciler kolay bir şekilde kredi kartı borcundan kurtulabilmek için Ziraat Bankası şubelerine başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bu başvuru sürecinde ödeme zorluğu yaşanan ve ödenemeyen Ziraat Bankası kredi kartına ilişkin yapılandırma için kredi sağlanıyor. Açılan kredi desteği çerçevesinde tüketicilerin mevcut kredi kartı borçları otomatik olarak ödeniyor. Mevcut kredi kartı borcunun limiti tutarında düşük faiz oranları ile açılan kredi otomatik şekilde kredi kartı ödemesine gerçekleştiriliyor. Bu ödeme işleminin ardından tüketiciler, Ziraat Bankası’ na kredi borcuna sahip olsa da hem vade sayısı hem de düşük faiz oranları ile kredi kartı ödemelerine oranla çok daha uygun bir seçeneği Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ile oluşturuyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası müşterileri kullandıkları kredi kartlarının borç ödemelerini yapamadıkları durumda, sunulan bu yeni yasal haktan yararlanarak, düşük faiz oranları üzerinden Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma işlemi yapabiliyor. Bu kredi kartı yapılandırma işlemi için Ziraat Bankası bünyesinde uygulanan faiz oranları ise %1.10 ve  %1.20 şeklindedir. Vade sayısına göre bu faiz oranları üzerinden işlem gerçekleştiriliyor. Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırma işlemlerine sadece Ziraat Bankası kredi kartları için değil aynı zamanda da diğer banka kredi kartlarına ilişkin olarak da başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin