Ana sayfa Konut kredileri Ziraat Bankası Konut Kredileri 2016

Ziraat Bankası Konut Kredileri 20162016 Ziraat Bankası konut kredileri oldukça avantajlı özelliklere sahiptir. Ziraat Bankası ülkemizdeki kamusal bankalardan biridir. Müşterilerine kredi kartı, finansal hizmetler, bireysel bankacılık, özel bankacılık hizmetleri vermektedir. Oldukça fazla sayıda vatandaşa hizmet vermekte olan Ziraat Bankası ev almak isteyenlerin sık uğradığı bir banka olma özelliğine de sahiptir. Kira ödemek istemeyen kişiler yeni konut almak istediğinde birikimleri yeterli değilse bankaya başvuruyor.

Böylece nakit sorunları çözülmüş oluyor. Dünyanın çeşitli yerine açtığı çok sayıda şube ile Ziraat Bankası dünya çapında faaliyetlere ev sahipliği yapıyor. Konut kredisinde de müşterilerine sunduğu çeşitli alternatifler var. Konut kredisi kapsamında; Komisyonsuz Konut Kredisi, Konut Kredisi, Transfer Konut Kredisi, Ortak Konut Kredisi, İnşaat Tamamlama Kredisi, Yurtdışı Yerleşiklere Konut Kredisi, İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi gibi seçenekler mevcut.

2016 Ziraat Bankası konut kredileri müşterileri açısından oldukça uygun faiz oranları ile dikkat çekiyor. 120 ay vade imkanı sağlıyor. Müşterilerinin çeşitli ödeme koşullarıyla nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Ziraat Bankası size konut kredisi sağladığında taksitleriniz sabit kalıyor.Faiz artışlarından da etkilenmiyorsunuz. Yüz yirmi aya kadar vadeyle alacağınız konut kredisinde kullanılabilecek maksimum kredi miktarı ise ekspertiz değerinin yüzde yetmiş beşidir. Kredi konusu olan gayrimenkulün üzerine ipotek tahsis edilmektedir.

2016 Ziraat Bankası konut kredileri çeşitleri hakkında kısaca bilgi verebiliriz. Ziraat Bankası’nın komisyonsuz konut kredisinden yüz yirmi aya kadar vade imkânlarından ve değişik ödeme koşullarından yararlanmak suretiyle konut sahibi olmanız mümkün. Ortak konut kredisi birden fazla kişinin gelir beyanı ile yüksek tutardaki taksitleri kolayca ödenebilir. Transfer konut kredisi ile başka bankalardan kullanmış bulunduğunuz uygun faiz oranı, vade imkânı ve alternatif ödeme seçeneklerini Ziraat Bankası’na transfer edebilirisiniz. İnşaat tamamlama kredisi ile inşaatınızın kalan kısmını tamamlayabilirsiniz.

Konut finansmanının kapsamında ipotekli ve bireysel finansman kredisi ile uygun faizler ve de ödeme imkânları ile kendinize uygun bir ödeme planına kavuşabilirsiniz. Konut kredinizi Ziraat Bankası’ndan kullanırsanız ilk bir yıl sadece faizi ödeyebilirsiniz ve nakit sıkıntısı çekmemiş olursunuz. Yurtdışında yaşayan kişiler de Türkiye’de konut sahibi olmak istediğinde Ziraat Bankası nakit ihtiyacını karşılamaktadır.BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here