Ana sayfa Çiftçi Kredileri Ziraat Bankası Bitkisel (Tarım) Ürün Kredisi

Ziraat Bankası Bitkisel (Tarım) Ürün Kredisi

0
Ziraat Bankası Bitkisel (Tarım) Ürün Kredisi

Adıyla da doğru orantılı politikalar izleyen Ziraat Bankası, Ziraat Bankası bitkisel (tarım) ürün kredisi ile tarıma destek olmaya devam ediyor. Bankanın tarıma sunduğu destekler arasında en fazla dikkat çeken destek, bitkisel ürünlere verilen destekler… Bu destekler arasında doğrudan tarıma destek olmak amacıyla geliştirilmiş bazı krediler de var, nakliye aracı kredileri gibi aracı krediler de var. Doğrudan tarımla ilgili kredileri tercih edecekseniz organik tarım kredileri isimli krediler dikkatinizi çekebilir. Bu krediler doğrudan ürün bazlı olarak geliştirilmiştir. Bitkisel ürünlerle uğraşıyorsanız yani tarım yapıyorsanız ve bir üretici rolünü oynuyorsanız, Ziraat Bankası’ndan kredi almanız mümkün olur.

Yatırım ve işletmeye yönelik finansman sağlayan Ziraat Bankası, Ziraat Bankası organik tarım kredisi ile organik tarımın oluşmasına her türlü yardımcı oluyor. Organik tarım ile uğraşan üreticiler için geliştirilmiş olan bu krediler yardımıyla tarım üreticileri varlığını sürdürebilirler. Çiftçiye birçok aşamada destek sunan Ziraat Bankası, organik tarım noktasında da çiftçiye gerekli yardımı sunuyor. Eğer organik tarım ile ilgili bir kredi almak isterseniz Ziraat Bankası sizden birtakım belgeler isteyecek.

Bireysel kişilerin talepleri ve kurumsal kişilerin talepleri doğrultusunda bu kredi için istenen belgeler değişiklik gösteriyor. Bireysel olarak başvuru yapmak isterseniz çiftçilik belgesi ve teminat gibi belgeler krediyi çekmeniz için yeterli olacak. Tüzel kişilerin başvuruları ise biraz daha farklılık gösteriyor. Tüzel kişilerden oda kaydı ve vergi levhası gibi değişik belgeler talep ediliyor.

Bankanın tarıma destek olmak amacıyla sunduğu Ziraat Bankası tarım kredilerinden bir tanesi olan taksitli tarım destek kredisi de yine önemli kredilerden bir tanesi… Sabit faizli olarak kullanabileceğiniz bu kredide aynı zamanda seksen dört aya varan vade seçenekleri ile tarım kredisi alabiliyorsunuz. Bu sayede banka müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek miktarda karşılıyor ve onların rahat bir şekilde kredi temin edip kullanmasını sağlıyor. Taksitli kredinizi üç, altı ve on iki aylık periyotlar dahilinde rahat rahat, hiç zorlanmadan, uzun bir süreçte ödeyebilirsiniz

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin