Ana sayfa Çiftçi Kredileri Ziraat Bankası Başak Kart Nedir?

Ziraat Bankası Başak Kart Nedir?

0
Ziraat Bankası Başak Kart Nedir?

Tarımsal faaliyetlerle uğraşan kişilere verilen destek son yıllarda artış göstermiştir. Bundan dolayı bankalar başta olmak üzere birçok kurum işleri nasıl daha kolay hale nasıl getirebiliriz sorusuna cevap aramışlardır. Ziraat Bankası ise bu kapsamda çıkardığı Başak kart ile çiftçinin yüzünü güldürmüştür.

İşletmelere destek, üretime bereket diyerek başlattığı bu kampanya sayesinde artık hasat zamanı ne zaman gelecek diye bekleyen çiftçiler sadece hasatta değil, sene boyunca rahata ermiş olacak. Akaryakıt, tarımsal faaliyetler(gübre, yem vb.) ile uğraşanlar, yem satanlar veya alanlar, veterinerlerin faydalanabileceği Başak kart sayesinde kolaylıklar sizleri bekliyor.

Başak Kartın Sağladığı kolaylıklar avantajlar, Özellikler?

Tarıma yönelik her türlü ihtiyacınızda kullanabileceğiniz başakkart sayesinde istediğiniz alışverişinizde 5 aya kadar 0 fazi imkanı ile taksitlendirme yapabileceksiniz. Başakkartınıza bankanın size uygun gördüğü miktar yüklendikten sonra her hangi bir limit olmaksızın sene içinde kredinizin tamamını kullanabileceksiniz. Yani artık hasat zamanını veya elinize toplu para geçmesini beklemenize gerek yok.

Üretim faaliyetlerinizdeki faiz yükünü azaltmayı amaçlayan başakkart sayesinde faizsiz dönem avantajından yararlanabileceksiniz. Faizsiz dönem bitince eğer bankaya geri ödemeniz gereken para miktarını ödeyemezseniz veya bir kısmı kalırsa, bu para kredi hesabınıza aktarılır ve artık orada faizlenmeye başlar.

Başak kartın sizlere sunduğu bir diğer kolaylık ise ATM’lerden para çekilebilir olmasıdır. Yani sadece kart ile alışveriş yapmak zorunda kalmayacak, kartın kullanılmadığı yerlerde de başar kartınızdan para çekip ödeme yapabileceksiniz. Başak Kartı satın alırken her hangi bir kart ücreti ödemezsiniz, hemen kullanımına başlayabilirsiniz. Hesap özetleriniz sizlere 3 aylık periyortlarla gelmektedir, hesap özetlerinize bakarak ödemlerinizi planlayabilir, mali durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Başak Karta Nasıl Başvurulur Kimler alabilir?

Tarımla uğraşan hemen herkesin sahip olabileceği Başak Karta nasıl başvuracağınıza gelirsek; En yakın Ziraat Bank şubesine gidip, durumunuzdan bahsedip sizler de hemen size tanımlanan kredi yüklü başak kartınızı alabilirsiniz.

Başak Kart Faiz oranları, ve ödeme ne zaman yapılır?

Faizsiz dönem sonunda eğer paranızın bir kısmını ödeyemediyseniz, o kısmın faizli olarak kredinize eklenmesi ile devam eden bu süreçte ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Başak kart kullanıcılarına özel anlaşmalı iş yerlerindeki çeşitli kampanyalar da sizleri bellemektedir. Eğer siz de tarıma dayalı çalışanlardansanız ve sene boyunca rahat etmek istiyorsanız size en yakın Ziraat Bank şubesine gidip bir Başak Kart edinmenizi öneririz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin