Ana sayfa Banka Haber Ziraat Bankası Banka Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Banka Müşteri Hizmetleri

0
Ziraat Bankası Banka Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin kamu destekli ve en önde gelen bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, Türkiye genelinde neredeyse her il ve ilçe sınırları içerisinde bir şube açmış durumdadır. Kullanıcılarını en iyi şekilde ağırlamak, onlara en iyi hizmeti sunmak ve yaşanabilecek sorunlara da en iyi şekilde çözüm sunabilmek adına çalışmalarını sürdüren Ziraat Bankası, aynı zamanda müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede çözümleyebilmesi ve her şeyden önemlisi de, banka şubelerindeki yoğunluğu minimum seviyelere indirebilmek adına, müşteri hizmetleri üzerinden birçok işlemi yapmanıza olanak tanımaktadır. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri için iki farklı numara kullanıma sunulmaktadır. Bunlardan ilki 444 00 00, ikincisi ise 0850 220 00 00 şeklindedir.

Herhangi bir sorun yaşamanız halinde, yeni bir ürün başvurusu yapacağınızda ya da mevcut bankacılık hizmetleriniz ile ilgili destek almak istediğinizde, bu numaralardan anında destek alabilirsiniz. Ancak, burada banka tarafından sunulmakta olan çok özel bir hizmet bulunmaktadır. O da, sistemde kayıtlı olan telefon numaranız ile arama yaptığınızda, sistem tarafından otomatik tanıma işlemi yapılacağı, mevcut ürünleriniz ile ilgili işlemlerde de size öncelik sağlanacağıdır. Bu sebepten dolayı sorunun büyüklüğü ya da küçüklüğü ne olursa olsun 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarından destek almanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası arandığı zaman, karşınıza menüler ve bu menüler ile ilgili bazı rakamlar seslendirilecektir. Bu rakamlar ve yapabileceğiniz işlemler ise aşağıdaki gibidir.

  • 1 numaralı menü üzerinden kart işlemlerinizi yapabileceksiniz.
  • 2 numaralı menü üzerinden hesabınızda bulunan bakiye durumu, ya da hesap bilgileriniz ile IBAN numaranıza ulaşabileceksiniz.
  • 3 numaralı menü üzerinden tüm kartlarınıza ait şifre işlemlerinizi yapabileceksiniz.
  • 4 numaralı menü üzerinden internet bankacılığı alanında destek alabileceksiniz.
  • 5 numaralı menü üzerinden telefon bankacılığı işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.
  • 6 numaralı menüden OGS ve tüm HGS işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.
  • 7 numaralı menü üzerinden bilgi alma işlemlerini uygulayabileceksiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ve müşteri hizmetleri üzerinden alabileceğiniz tüm hizmetler yukarıdaki gibidir. Sizler de ilgili menü üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin