Ana sayfa Banka Haber Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

0
Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Para çekme limiti bankadan bankaya değişim göstermektedir. Ziraat Bankası ise Türkiye’nin en fazla müşteriye sahip bankalarından biridir ve günün her saatinde yoğunluk yaşanmaktadır. Ziraat Bankası, devlet bankası olduğu için belirlenen öğrencilere yapılan burs ve yardım paraları, emeklilik maaşı, memurların maaşı, lisans ve yüksek lisan yapan öğrencilere sağlanan kredi parası vb. bir çok ödeme ATM ve şuebeler aracılığı ile bireylere ulaştırılmaktadır. Ziraat Bankası ATM günlük para çekim limiti ise tüm müşterilerin eşit şekilde faydalanabilmesi için sınırlandırılmıştır. En eski ve köklü bankalardan biri olan Ziraat Bankası müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda para çekim limiti belirlemiştir.

Ziraat Bankası ATMlerinden Günlük Ne Kadar Para Çekilir?

En yoğun bankalardan biri olan Ziraat Bankası müşterilerine 7/24 yardımcı olabilmek için ATM ve dijital bankacılık kanallarını kullanmaktadır. Ziraat Bankası atmleri tüm şehirlerde, ilçelerde ve şubelerin olduğu her yerde bulunabilmektedir. Bulunduğunuz konuma en yakın Ziraat Bankası atm alanı için internetten adres alabilir ve bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Özellikle ayın belirli günlerinde ve gündüz saatlerinde yoğunluk yaşanan Ziraat Bankası ATMleri ile tüm banka işlemleri yapılabilmektedir.
Ziraat Bankası atm günlük para çekim limiti tüm müşteriler için günlük 1500 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutardan daha fazla paraya ihtiyacı olan kişiler Ziraat Bankası şubeleri ile iletişime geçebilir istedikleri tutarı nakit olarak alabilirler.
Günlük para çekme limiti tutarında para çeken ve daha fazlasına ihtiyaç duyan kişiler mesai saatleri içinde değillerse 00:00’ı bekleyebilir ya da diğer Ziraat Bankası kartına para aktarımı yapabilirler.

Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti Uygulaması

Ziraat Bankası ATM günlük para çekme limiti tutarında para çeken ve daha fazla paraya ihtiyacı olan kişiler bankanın belirlediği komisyon tutarını ödemek zorundadırlar. Günlük para çekimi limiti aşımı için çekilen paraya göre %1,25 faiz uygulanmaktadır.
Aynı zamanda Ziraat Bankası para yatırma limiti de tüm müşteriler için eşit olmakla birlikte 40 banknot ile sınırlandırılmıştır ancak Ziraat Bankası eski ATM’leri 20 banknot kapasiteye sahiptir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin