Kapalı

Yerli Otomobil için Şirket Kuruldu!

Aylardır yolunu gözlediğimiz Yerli Otomobil için Şirket Kuruldu! Şuan size bu konu hakkında bu güzel haberi verdiğim için o kadar mutluyum ki anlatamam! Vestel, elektrikli yerli otomobili üretmek ve gerekli aksamların temin edilmesinde yardımcı olmak için elini taşın altına sokmuştu. Ki bu gerçekten de takdir edilmesi gereken bir hareket. Biz de millet olarak bu hareketin arkasındayız ve gerekli desteği vereceğimizi belirtmek istiyoruz.

%19’luk payı ile ortaklığa giren Vestel yaptığı resmi açıklamada Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kuruluş ve tescil işlemleri tamamlandığını açıkladı. Artık biz de yerli otomobil sahibi olabileceğiz ve bu sayede binlerce kişi istihdam edilebilecek. Bu gerçekten de Türkiye ekonomisi için bir rahat nefes alma şansı olacak. Ekonomi düze çıkmaya başlayacak. Yerli otomobil hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizi takip etmeyi unutmayın!

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top