Kapalı

Yeni Emeklilere Ücretsiz Kurs Fırsatı Akbank’tan

Akbank emekli müşterilerine sunduğu promosyon ve ücretsiz bankacılık hizmetlerini bir adım ileriye taşıyarak yeni emekli olanlara ücretsiz özel kurs imkanı tanıyor. 1 ay süre ile verilecek kurs için tek şart olarak ilk emekli maaşı ve ikramiyelerini Akbank’tan alıyor olmaları isteniyor.

Akbank Emekli Kampanyası

2017 yılı sonları itibari ile emekli olan kişiler Akbank tarafından verilen 4 haftalık özel kurstan ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorlar. Emekli kampanyasının detayları ise şu şekilde;

  • 22 Eylül ile 30 Kasım arasında ilk maaş ve ikramiyelerin Akbank’tan alınıyor olması gerekiyor.
  • Bu tarihler arasında gerekli şartları yerine getiren kişiler tüm Türkiye’deki anlaşmalı özel kurslardan 1 aylığına ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorlar.
  • Emekli kampanyası olarak sadece kurs ile kalmayan Akbank aynı zamanda 3 yıl boyunca maaşlarını kendisinden almak için anlaşma imzalayanlara 450 TL’ye varan promosyon ödemesi yapıyor.
  • Akbank emeklilere özel olarak şubelerde öncelik hakkı ile ücretsiz bazı bankacılık hizmetleri de sunuyor.

Verilen kurs dikiş nakış, heykel, fotoğrafçılık, çini ve pastacılık gibi daha onlarca eğitimden faydalanılmasını sağlıyor. Emekli maaşlarını çekmeleri için Akbank tarafından emekli müşterilerine verilen NEO Kart ile yapılacak olan tüm havale ve EFT işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. 2017 Ağustos ayı itibari ile emekli olan kişiler ilk emekli maaşlarını 22 Eylül’den sonra alacakları için belirtilen tarih arasına denk gelen emekli maaşları sahiplerinin özel fırsatlardan faydalanmasını sağlayacak.

Emekliye Özel Masrafsız Kredi

Emekli maaşlarını Akbank’tan alan kişiler için banka tarafından dosya masrafı alınmayan ihtiyaç kredisi de veriliyor. Üstelik uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Verilen kredinin faiz oranları ve vade sayısı kişiye özel olarak değiştiği için en yakın Akbank şubesinden bilgilerin alınması gerekiyor. Bunun yanı sıra birikimlerini değerlendirmek isteyen emekliler için Akbank yüksek mevduat faizi ile birikimlerin daha çok değerlenmesini sağlıyor.

Akbank emekli kampanyası ile sunulan tüm fırsatlar 30 Kasım’a kadar başvuru yapan kişiler için geçerli oluyor. Bu tarihten sonra kampanyanın sadece dosya masrafsız kredi ve yüksek mevduat faizi olan kısmından faydalanılabiliyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top