Ana sayfa Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içeriği herhangi bir hisse senedi veya sermaye piyasası aracının satın alınması için tavsiye, teklif veya davetiye teşkil etmemektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu web sitesinde yer alan açıklamalar adı geçen kişi ve kurumların mevcut görüş ve beklentilerine dayalıdır. Geleceğe yönelik beklentiler ve ileriye dönük açıklamalar bilinen ve bilinmeyen riskler ve belirsizlikler içerebilirler.

bankatik.net bu sitede yer alan bilgilerin kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kullanım Şartları

bankatik.net site içindeki tüm bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, şekil, şema, tahmin ve tavsiyeler ile görüşler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Borsa Kahini internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler yatırımcıyı bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde herhangi bir menkul kıymetin alım-satım teklifi ve/veya taahhüdü anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan bankatik.net sorumlu tutulamaz.

bankatik.net internet sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler, yatırımcılar tarafından sadece bilgi edinme amacı ile kullanılabilir.

Burada yer alan içerik, bilgi, yazı ve görseller geri bağlantı (link) koyma şartıyla, kişisel ve ticari olmayan amaçlar için başka yerde yayınlanabilirler. Ancak tüm içerik birebir kopyalanamaz!

Bu siteyi ziyaret eden herkes üstteki uyarıları, kuralları ve şartları tamamen ve koşulsuz kabul etmiş sayılır.