Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi Şubesiz Kredi

Yapı Kredi Şubesiz Kredi

0
Yapı Kredi Şubesiz Kredi

Gelişen teknoloji hizmetleri sayesinde artık tüm bankacılık hizmetlerini, bankaların internet veya mobil bankacılık sistemleri üzerinden hızlı ve şubeye gitmeden yapabilmektesiniz. Bir banka şubesinde yapılabilen tüm bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden ve bir tıkla yapma imkânı veren bankalardan biri de Yapı Kredi Bankasıdır.

Yapı Kredi Bankasının bir internet ve mobil bankacılık hizmeti olan şubesiz banka hizmetiyle şubesiz kredi kullandırma hizmeti vermektedir. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası şubesiz kredi hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi Bankasının internet ve mobil bankacılık sistemini kullanarak 36 ay vadeli kredi talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik onaylanan krediler hafta sonu da dâhil olmak üzere hesabınıza aktarılmaktadır. Eğer ki Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Eğer ki Yapı Kredi Bankası müşterisi değilseniz o zaman da başvurabileceğiniz kredi tutarı minimum 1.000 TL, Maksimum 10.000 TL’dir.

Yapı Kredi Şubesiz kredi başvurunuz gün içersinde değerlendirilip, kredi talebinde bulunan kişinin cep telefona mesaj gönderilmektedir. Şubesiz krediye başvuran ve kredi talebi onaylanan kişilere hayat sigortası yapılmaktadır. Yap Kredi Bankası 30 yaşında ki bir müşterisi için 68 TL sigorta bedeli tahsil etmektedir. Bu sigorta bedeli müşterinin yaşının ve kullanacağı kredi miktarının büyüklüğüne göre artış göstermektedir.

Şubesiz krediden kullanılacak kredileri, kredi sahipleri dilediği zaman kapatabilir veya ara ödeme yapabilmektedir. Şubesiz kredinin faiz oranı ise kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre %1.43 ila %1.49 arasında değişmektedir. Gelelim bu kredi için nasıl başvurusu yapılacağına. Öncelikle Yapı Kredi Bankası internet veya mobil bankacılık sistemine üye olmanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı ve mobil bankacılık menüsünde yer alan krediler veya başvurular bölümünden Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı bölümünde ki formu doldurmanız gerekmektedir. Onaylı kredilerinizi veya ön onaylı kredi limitlerinizi Krediler menüsündeki Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından kullanabilirsiniz. Yine İnternetten ve Mobil bankacılık sisteminden anında şubesiz kredi koşullarıyla sadece ön onaylı limitlerinizi ve Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den başvurduğunuz onaylanmış kredilerinizi kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve örnek kredi kullanma ödeme tablosu için Yapı Kredi Bankasının web adresini ziyaret edebilir, Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin