Ana sayfa Kredi Notu Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

0
Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

Yapı kredi Bankası, ülkemizin köklü özel bankalarından biridir. 1944 yılında kurulmuş olan banka, 2006 yılında bugüne kadar ki en büyük birleşmeyi, başarıyla gerçekleştirerek, Koçbank ile birleşmiş ve günümüzde aktif büyüklük olarak ülkemizin 4. Büyük özel bankasıdır. Bankanın yenilikçi hizmet odaklı vizyonu sayesinde, bireysel ve kurumsal müşterilerine sağladığı pek çok farklı hizmet bulunuyor. Dijital bankacılık alanında yaptığı yatırımlarla, birçok ilke de imza atmış olan bankanın, ülkemize sağladığı katma değer sürekli artmaya devam ediyor. Aynı zamanda Yapı Kredi Bankası’ da SMS aracılığıyla hem bireysel hem de konut kredisi hizmeti sunan bankalar arasında yer alıyor. Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu yaparak, hızlı bir şekilde bireysel veya konut kredinizi alabiliyorsunuz.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl yapılır?

Bireysel ihtiyaç ve Konut kredisi için Yapı Kredi SMS Kredi başvurusu yapmak mümkün oluyor. İhtiyaç kredisi için “ Bireysel TC Kimlik Numarası Aylık net gelir “ birer boşluk halinde yazılarak hazırlanan kısa mesaj, 4411’ e gönderilerek yapılıyor.

Konut kredisine SMS yoluyla başvurmak için “ Konut TC Kimlik numarası Aylık net gelir “ bir boşluk bırakacak şekilde hazırlanarak, 4411’ e gönderilerek gerçekleştirilebiliyor.

Kredinizin onaylanıp onaylanmadığı kısa süre içerisinde, yine mesaj aracılığıyla tarafınıza bildiriliyor. Bankanın krediyi onaylaması halinde, en yakın şubeye kimliğinizle birlikte başvurmanız gerekiyor.

SMS’ le kredi Durumu Sorgulama İşlemi Nasıl yapılır?

Yapı Kredi SMS Kredi başvurusu dışında SMS aracılığıyla ve diğer şekillerde yaptığınız Konut, bireysel ihtiyaç ve taşıt kredilerinin durumunu, yine SMS aracılığıyla sorgulayabilir, hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunun durumunu sorgulamak için telefonunuzdan “ Bireysel TC Kimlik numarası “ şeklinde bir mesaj hazırlayarak 4407’ ye kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Konut kredisi için “ Konut TC Kimlik numarası “ şeklinde bir kısa mesajı 4407’ ye göndermeniz gerekiyor. Taşıt kredisi sorgusu için ise telefonunuzdan “ Taşıt TC Kimlik Numarası “ şeklinde hazırladığınız bir kısa mesajı, yine 4407’ ye göndermeniz gerekiyor. Mesaj yoluyla yaptığınız sorgulamalara anında durumla ilgili yanıt alabiliyorsunuz. Bankanın bireysel ihtiyaçlar için SMS yoluyla yapılan kredi faiz oranlar 1.45’ den başlıyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin