Kapalı

Yapı Kredi Platinum Bankacılık Nedir?

Yapı Kredi Bankası tarafından hesaplarında 50.000 TL ve üstü paraları olan, yüksek tutarda konut, taşıt, tüketici kredisi kullanmış müşterilerine her tür bankacılık işlemlerinde ayrıcalık tanıyan kişiye özel bankacılık sistemidir.

Platinum müşterisi olabilmek için vadesiz hesaplarında en az 50.000 TL olması, 100.000 TL ve üstü konut kredisi ve tüketici kredisi, 40.000 TL araç kredisi kullanması gerekmektedir. Platinum Bankacılık sisteminde, Yapı Kredi Bankasının uzman Portföy yöneticileri sayesinde her türlü bankacılık ürün ve hizmetler konusunda 7/24 saat hizmet vermektedir.

Platinum müşterileri banka şubelerine gittiklerinde kendilerine öncelik verilmekte ve sıra beklemeden tüm bankacılık işlemlerini yapabilmektedir. Yine telefon bankacılık sisteminde Platinum müşterilerinin sıra beklememesi içi VIP LINE sistemini geliştirmiştir. Sistem sizi hemen tanımakta ve öncelik tanıyarak sıra beklemeden bankacılık işlemleri için gerekli menüye veya müşteri temsilcisine aktarmaktadır.

Bilindiği bankaların ATM noktalarından günlük para çekme limiti bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası, Platinum müşterilerinin günlük ATM noktalarından para çekme limitini artırmıştır. Böylece nakit çekimi için ihtiyaç olan paralara kısıtlama olmadan 7/24 saat kullanabilmektesiniz. Platinum müşterileri değerli eşyalarını saklaması için kullanacakları kiralık kasaları da %25 indirimli kullanacaklardır.

Yapı Kredi Bankası, Platinum müşterilerinin sadece bankacılık işlemlerini kolaylaştırmayıp özel hayatında da kolaylıklar sağlamaktadır. Seyahatten, yemeğe, modadan uçak biletlerine kadar indirimli olan, kampanya paketine girmiş tüm hizmetleri müşterilerine bildirmektedir. Yine seyahat, eğlence, spor, beslenme, hukuk, psikolojik rehberlik alanında uzman kişiler tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Platinum müşterileri, internet bankacılığı sayesinde sadece kendileri için özel hazırlanmış ekran sayesinde günlük borsa piyasaları, kampanyaya girmiş kredi kampanyaları, kredi kart kampanyaları gibi sadece Platinum müşterilerine özel ekran sayesinde erişebilmektedir. Doktor ve diş hekimi olan Platinum müşterileri de yine Yapı Kredi Bankası tarafından özel ve ayrıcalıklı hizmetler sunulmaktadır.

Doktor ve diş hekimleri iş yeri kredisi, tüketici kredisi, özel leasing hizmetleri, tıbbi zorunluluk sigortası gibi hizmetlerde özel fiyat avantajları uygulamaktadır. Yine doktor ve diş hekimi Platinum müşterileri için özel fiyatlı POS hizmeti de verilmektedir. Platinum müşteri şartlarını taşıyan ve Platinum müşterisi olmak isteyenler Yapı Kredi Bankası şubelerine, internet bankacılık sisteminden veya Yapı Kredi  telefon bankacılık noktalarına başvurmaları gerekmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top