Ana sayfa Banka Haber Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Yapı Kredi Nuvo Nedir?

0
Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Türkiye’de Nuvo’nun benzeri ve daha eski hizmetler vardır; bankaların birbirleriyle rekabetinin meyvesi olan ve aslında müşterilerin de gayet memnun olmasını sağlayan bu tür hizmetler, ücretsizlikleriyle bilinirler. Yapı Kredi Nuvo nedir? Bir bankanın şubesiz ve tamamen online biçime aktarılmış halidir Nuvo.

Müşteri alımı durdurulmuştur mevcut müşteriler yapı kredi müşterisi olarak devam edeceklerdir.

Yapı Kredi Bankası’na bağlıdır ancak bağlı da değildir; Türkiye’de ilk kez bu hizmeti sunan Finansbank Enpara’nın bir benzeri denilebilir. Bankaların aylık, 2 aylık veya 3 aylık aldığı hakkında “haksızlık” iddialarının çok olduğu hesap işletim ücreti Nuvo’da alınmaz. Gönderilen miktara göre değişen EFT – havale bedelleri yoktur; gerçekten de 7 gün, 24 saat çalışır; internetten alışveriş yapmak için pek çok e-ticaret ve katılımcı e-ticaret sitesi ile bağlantılıdır.

Yapı Kredi Nuvo nedir, nasıl katılınır? Nuvo’ya katılmak için zaten Yapı Kredi Bankası müşterisi olmanızın bir önemi yoktur. Eğer Nuvo’ya katılmak istiyorsanız internet adresinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanız halinde 1 hafta yahut en geç 10 iş günü içerisinde Yapı Kredi Bankası Nuvo saha çalışanlarından biri işiniz veya evinizde sizi ziyaret edecektir. Bu ziyaret esnasında size sözleşmeyi sunar.

Nuvo ile ilgili temel bilgileri verir ve müşteri olduğunuzu doğrularlar. Sonrasında da bir sözleşmeye imza atarsınız, müşteri bilgilerinizi ve Nuvo kartınızı alırsınız; işlem sona erer. Hiçbir şekilde banka şubesine gitmek, hesap açmak için para ödemek zorunda kalmazsınız; bütün işlemler ücretsizdir ve banka sizin ayağınıza gelir.

Bu hizmeti ilk kez Finansbank Enpara sundu, haliyle Nuvo’nun yaygınlaşması böyle bir rakip varken çok kolay sayılmaz. Ancak zaten Yapı Kredi Bankası müşterisi olanların  Nuvo’da hesap açmaları akıllıca bir hareket olur. Böylece hep Yapı Kredi Bankası hizmetlerini kullanacaklar, hem de hesap işletim ücreti – EFT, havale bedelleri ödemeyecekler.

Yapı Kredi Nuvo nedir, nasıl başvurulur ve daha detaylı bilgi için http://www.nuvo.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz. Ancak benzeri hizmetlerle karşılaştırma yapmayı da unutmayınız. İnternet bankası olarak bilinen servisler arasında kampanya farkları var; bu kampanyalar online alışveriş yaparken pek çok kez kârlı çıkmanızı sağlayabilirler.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin