Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

0
Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Kredi ihtiyaçlarımıza her gün yeni çözümler ve hizmetler sunan Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ister İnternetten, ister Yapı Kredi Mobil Şubeden kredi başvurunuzu kolayca yapmanız mümkündür. İhtiyaç anında krediniz Yapı Kredi Mobil Şube ve Bireysel İnternet Şubesi’nde! Üstelik şubeye gitmeden, krediniz anında hesabınızda!

Bireysel Kredi talepleriniz için Yapı Kredi’de her zaman kredi imkanı bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den kredi başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapıp, onaylı kredinizi hemen kullanmanız mümkündür. Üstelik banka şubesine kullandığınız kredi tutarı hafta sonu dahil olmak üzere istediğiniz an anında hesabınıza geçer.

Başvuru ve Kullanımla İlgili Önemli Bilgiler

 • En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapılabilir.
 • Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde mevcut müşterilerine 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi limiti bulunmaktadır. Ön Onaylı limitiniz olması durumunda, limitiniz kadar kredi alabilirsiniz.
 • Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’de Krediler menüsündeki Başvuru İzleme adımından da takip etmeniz mümkündür
 • Kullanım esnasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kullanım esnasında vefat ve maluliyeti kapsayan Kredili Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. Sigorta primi yaşa, kredi tutarı, faiz oranı ve vadesine göre değişmekte olup; 30 yaşındaki bir kişi için 10.000 TL teminatlı , 36 ay vadeli, %1,13 kredi faiz oranlı sigortanın prim tutarı 68 TL’dir.
 • Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Nasıl Başvurulabilirim?

 • Yapı Kredi Bireysel İnternet / Mobil Şube üyesi olmanız gerekmektedir.
 • İnternetten ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi’ye 7 gün, 24 saat başvurabilirsiniz.
 • Başvurunuzu Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’de Krediler ya da Başvurular menüsündeki “Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı” adımından yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim?

 • Yapı Kredi Bireysel İnternet / Mobil Şube üyesi olmanız gerekmektedir.
 • Onaylı kredilerinizi veya ön onaylı kredi limitlerinizi Krediler menüsündeki Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından kullanabilirsiniz.
 • İnternetten ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi koşullarıyla sadece ön onaylı limitlerinizi ve Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den başvurduğunuz onaylanmış kredilerinizi kullanabilirsiniz.
 • Şubelerimizden veya Kredi Şimdi kanallarından başvurduğunuz onaylanmış başvurularınızı şubelerimizden kullanmanız gerekmektedir.
 • Onaylı kredilerinizi veya ön onaylı kredi limitlerinizi tatil günleri de dahil her gün 02:00 – 21:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

MALİYET TABLOSU

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 24 ay %1,47 25 TL %1,81 %21,72 257,34 TL
10.000 TL 36 ay %1,44 50 TL %1,76 %21,12 375,40 TL
15.000 TL 36 ay %1,44 75 TL %1,76 %21,12 563,09 TL

 

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin