Kapalı

Yapı Kredi Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Bilindiği gibi, Yapı ve Kredi Bankası, Türkiye’nin ilk özel bankası konumundadır. Kurulduğu günden bu güne kadar yüzlerce farklı uygulamayı bankacılık sektörüne kazandırmış olan banka, Türkiye’nin en bonkör kartı sloganı ile de World özellikli kredi kartını kullanıma sunmuş durumdadır. Şuan Türkiye’deki en geçerli kredi kartı konumunda sayabileceğimiz World kredi kartı, alışverişlerinizden nakit ihtiyaçlarınıza kadar birçok ihtiyacınızı anında karşılamanıza olanak tanımaktadır. Bununla birlikte, Yapı Kredi kredi kartı limiti arttırma işlemleri sayesinde de, limitinizin yetersiz geldiği her an başvurunuzu bankaya iletebilecek ve aynı gün içerisinde de hem başvuru sonucunuzu öğrenebilecek hem de yeni limitinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

Yapı Kredi kredi kartı limiti arttırma işlemleri için ilk olarak bankanın yedi gün yirmi dört saat size hizmet sunmakta olduğu müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Bunun için dilediğiniz zaman 444 0 444 numarasını aramanız yeterlidir. Operatör tarafından menüler seslendirilse de siz sırasıyla 1 – 2 ve 1 rakamlarını tuşlayarak doğrudan kredi kartı limit arttırma menüsüne giriş yapabilirsiniz. Burada dilerseniz sizden istenen bilgileri tuşlayarak kredi kartı limit artış başvurunuzu tamamlayabilir ya da müşteri temsilcisine bağlanarak İnfo kanalı vasıtası ile değerlendirilmesi üzere başvurunuzu iletebilirsiniz. Banka tarafından kredi kartı limiti arttırma başvurunuz birkaç dakika içerisinde sonuçlandırılacak ve sizlere de 444 0 444 üzerinden kısa mesaj yolu ile bildirilecektir.

Eğer müşteri hizmetlerini arayacak vaktiniz yoksa, internet bankacılığı veya mobil bankacılık hesabınıza giriş yaparak da başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj göndererek de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için LIMIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini yazmalı, aylık net gelirinizi yazdıktan sonra da 4411’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer banka tarafından size uygun bir limit belirlenirse bu limit hem kartınıza tanımlanacak hem de olumlu başvuru sonucunuz doğrudan kısa mesaj ile size bildirilecektir.

Yapı Kredi kredi kartı limiti arttırma konusunda son olarak kimliğiniz ile birlikte Türkiye genelindeki banka şubelerinden destek alabilirsiniz. Şubeler üzerinden yapacağınız başvurularda, yüksek limit talebiniz olacaksa, yanınızda kimliğiniz ile birlikte gelir belgenizi de kesinlikle bulundurmalısınız.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top