Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi Esnek Geri Ödemeli Krediler

Yapı Kredi Esnek Geri Ödemeli Krediler

0
Yapı Kredi Esnek Geri Ödemeli Krediler

Kredi alınırken en çok dikkat edilen hususların başında kredi taksit tutarı belirleyici olmaktadır. Ancak bazı dönemler masraflar artmakta ve süregelen kredileri ödemek sorun olmaktadır. Örneğin okulların açılması, tatil başlangıcında, bayramlar veya özel günlerde fazladan harcamalar olmaktadır,  İşte bu noktada Yapı Kredi Bankası Esnek Ödemeli Krediler size çözüm önerileri sunmaktadır.

Aşağıda belirtilen ödeme planları size uyuyorsa en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesine başvurmak suretiyle uygun oranlar ve 36 ay vadeye kadar esnek ödemeli kredini kullanabilirsiniz.

Gelir ve kazancınıza uygun geri ödeme planınızı kendiniz belirleyin. Yapı Kredi’de tüm krediler için yeni uygulanan ve bir çok ödeme kolaylığı sağlayan Esnek Geri Ödemeli Krediler hakkına kısaca bilgi verelim.

Otomobil kredisinden konut kredisine, ferdi krediden eğitim kredisine kadar ihtiyacınız olan tüm bireysel krediler, şimdi Yapı Kredi Bankasından almanız ve sizin belirleyeceğiz esnek ödeme planı ile ödeyebilirsiniz.

Esnek Geri Ödemeli kredide, kredinizi alıyorsunuz, geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını dilediğiniz gibi belirliyorsunuz. Böylece, kendinize uygun bir geri ödeme planına sahip oluyorsunuz.

Esnek Geri Ödemeli Kredi Ödeme Planları

Taksit Tutarını Kendiniz Belirleyebilirsiniz; Değişken Taksit Ödemeli Kredi Planı

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, tamamıyla kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz tutarları girdiğiniz taksitler dışındaki taksitlere kalan anapara eşit şekilde dağıtılır ve size özel geri ödeme planınız oluşturulur.

Taksit Ödemelerinizi Belirli Dönemlerde Daha Fazla Yapabilirsiniz; Ek Ödemeli Kredi Planı

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, kendi belirleyeceğiz sıklık ve ilk ek ödeme ayından itibaren, sabit bir tutarda artırarak geri ödeme planınızı kendi bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Taksit Tutarını Kademeli Olarak Artırabilirsiniz; Kademeli Artan Ödemeli Kredi Planı

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak artırarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksit Tutarını Kademeli Olarak Azaltabilirsiniz; Kademeli Azalan Ödemeli Kredi Planı

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak azaltarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksit Ödemelerinizi Örneğin 3 Ayda Bir yapabilirsiniz; 3 Ayda Bir Ödemeli Kredi

Kredinizi, 3 ayda bir eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin