Ana sayfa Banka Haber Yapı Kredi Digitalent

Yapı Kredi Digitalent

0
Yapı Kredi Digitalent

Türkiye’deki genç yeteneklerin iş hayatlarına en iyi şekilde hazırlanabilmeleri ve her şeyden önemlisi de kendilerini keşfedebilmeleri adına Yapı ve Kredi Bankası tarafından çok güzel proje ortaya çıkarılmış durumdadır. Yapı Kredi Digitalent ismi verilen bu projede, Türkiye’de bulunan genç yetenekler için özel programlar hazırlanmakta, bu programa dahil olan kişilerin önce kendilerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Verilen eğitimler ve keşif programlarının içeriğine baktığımız zaman, gençlerin öncelikli olan iş dünyasını yakından tanımaları amaçlanmış ve verilen eğitimler ile de gençlerin bir ömür boyu kullanabilecekleri bilgileri aşıladıkları açık bir şekilde görülmektedir.

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu bu ayrıcalıklı hizmet, yıl boyunca devam edecek ve binlerce gencin de bu program sayesinde, mezuniyet sonrasında iş hayatlarına daha kolay bir şekilde tutunması amaçlanmaktadır. Gençlere yönelik düzenlenen bu program ile birlikte, gençlerimizin geleceklerine çok ciddi bir yatırım yapacakları da açık bir şekilde belirtilmektedir.

Yapı Kredi Digitalent programının içeriğine baktığımız zaman ise, gençlerimize sunulacak imkanlar ve programın kapsamını aşağıdaki gibi özetlememiz mümkün olacaktır.

  1. İlk olarak gençlerin rakiplerine oranla bir adım daha önde olmasını sağlamak için, Türkiye ve Dünya’nın önde gelen kurumları tarafından verilecek özel eğitim ve seminerler.
  2. Kurumlarda stratejik açıdan önemli pozisyonlarda yer alan kişiler tarafından verilecek eğitimler ve network etkinlikleri.
  3. Bankacılık sektörünün daha yakından tanınması adına düşünülmüş özel atölyeler.
  4. Alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimler ile, işi uzmanından ve mutfağından öğrenme şansı.
  5. Gençlerimizin kariyerlerine yön verebilmeleri adına özel part time staj imkanları.
  6. Merak edilen soruların yanıtlanabilmesi adına verilecek olan mentorluk destekleri.
  7. Bireysel olarak kurulacak ekipler ile birlikte, bankacılık sektörüne yön verecek projelerin geliştirilmesi ve gençlerin bu proje yarışmasında sürpriz ödüller ile de desteklenmesi.

Görüleceği üzere, Yapı Kredi Bankası tarafından geliştirilen bu proje ile birlikte, gençlerin iş dünyasında karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm üretmeleri, kendi kariyerlerine yön verebilmeleri adına gereken bilgi birikimine sahip olmaları ve her şeyden önemlisi de bankacılık sektörüne yön vermiş birçok isim ile tanışma şansı, bu program ile birlikte sunulmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin