Kapalı

Yapı Kredi Banka Müşteri hizmetleri

Telefonunuzun olduğu her yerden sorunsuz bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilmeniz adına, Yapı Kredi Bankası tarafından oluşturulan müşteri hizmetleri numarası her zaman yanınızdadır. Başvuru işlemlerinden diğer tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmenize olanak sağlayan müşteri hizmetlerine ise, şebekenizin çektiği her yerden anında bağlanabiliyorsunuz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri için tek yapmanız gereken telefonunuzdan 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numaralarından birisini aramaktır. Yapacağınız telefon görüşmesinde ilk başta sizleri bir IVR sistemi karşılayacaktır. Burada işlemlerinizi doğru kategoriden ya da ilgili müşteri temsilcisi aracılığı ile yapmanız için farklı kategoriler oluşturulmuştur. Bundan dolayı, IVR tarafından yapılacak olan seslendirmelere dikkat etmeli ve sizin için en uygun kategoriyi tuşlamanız gerekmektedir.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasından 444 0 444’ü aradığınız zaman size ilk başta kayıp, çalıntı kart ya da şüpheli işlem bildirimleri ile ilgili bir seslendirme yapılacaktır. Eğer banka kartınızı ya da kredi kartınızı kaybetmişseniz, ATM’de kartınız kalmışsa ya da kartınızın manyetiğinde bulunan bir sorundan dolayı kartınızı kullanamıyorsanız, bu kategoriyi tuşlamanız gerekmektedir. Kategori ile ilgili tuşlama yaptığpınızda ise doğrudan müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sadece kategori ile ilgili işlemleri yani yeni bir kart elde edebilmek adına görüşme sağlayacaksınız. Bundan dolayı zaman kaybetmemek adına sadece müşteri temsilcisine bağlanmak için bu kategoriyi tuşlamaktan kaçınmalısınız.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız tüm işlemleri daha Pratik şekilde gerçekleştirebilmeniz adına, Yapı Kredi Bankası tarafından özel bir whatsapp iletişim merkezi de kurulmuştur. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuza 0850 222 0 444 numarasını kaydetmektir. Bu numarayı telefon rehberinize kaydettikten sonra doğrudan Whatsapp üzerinden soru sorabilecek ve çok kısa bir süre içerisinde de sorularınıza geri dönüş alabileceksiniz. Hem 444 0 44 hem de 0850 222 0 444 numarası üzerinden yapacağınız tüm görüşmelerde kendinizi güvende hissedebilir ve sizden istenen bilgileri de sorun çıkmayacak düşüncesi ile ilgili müşteri temsilcisi ile paylaşabilirsiniz. Yapılan görüşmeler ise kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top