Ana sayfa Banka Haber World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

1
World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Kredi kartları pratikte oldukça faydalı ve kullanışlı finans araçlarıdır, Yapı Kredi Bankası World Kartı taksitli avans nedir? Nasıl çekilir? Faiz oranları nedir? Kaç ay vade ile taksitli avans vermektedir? Gibi sorulara cevap verelim.

Öncelikle kredi kartı asıl kullanım amacı alışverişlerimizde kullanmak, taksitli alışveriş yapmak gibi hayatımıza kattığı pozitif faydalar ile birlikte son günlerde oldukça moda olan taksitli nakit avans kampanyaları ile de önümüze gelmektedir.

Öncelikle Kimler Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans Kullanabilir?

Nakit avans kullanmanın şartlarının en başında kredi kartınızda nakit olarak kullanabileceğiniz bir limitinizin olması gerekir, bununla birlikte Kredi kartınızı düzenli ödemeniz herhangi bir banka borcunu aksatmamış olmanız gerekir. Son bir yılda üç defa kredi kartınızın asgarisini ödeme durumunuz var ise genelde kanun gereği taksitli nakit avans kullanamazsınız.

Ayrıca, kredi kartı limitiniz dahilinde kredi kartınızdan taksitli nakit avansınızı ideal oranlarla kullanabilirsiniz. Eğer borcunuza sadık ve düzenli ödeyen bir tüketici iseniz bankanız size sorunsuz bir şekilde dokuz aya varan vadelerde taksitli nakit avans kullandırabilir.

World Kart Taksitli Nakit Avans Faiz ve Vadesi Nedir?

Yapı Kredi bankası World Kart Taksitli Nakit Avans faiz oranları oldukça düşük olarak seyretmekte ve kredi kartı kullanıcılarına banka tarafından oluşturulan kampanya ile komisyonsuz ve masrafsız bir şekilde taksitli nakit avansınızı kullanabilirsiniz.

Faiz oranları Banka tarafından 2,02 olarak belirlenmiştir, örnek hesaplamaya bakalım şimdi de;

Örnek hesaplama; 1.000 TL dokuz ay vade ile World Kart kredi kartınızdan Taksitli Nakit Avans kullanmanız halinde 24 TL farkla toplam 1024 TL ödersiniz yani aylık 113,7 TL gibi bir ödeme çıkar

5.000 TL Kullanmanız halinde ise; Toplamda 5130 TL  ve 570 TL gibi aylık bir taksit söz konusudur. (Bu Kampanya Sona Ermiştir)

Güncel devam eden kampanya 5 Taksit ile kullanılması halinde 0,99 faiz oranı ile kampanyalı olarak kullanabilirsiniz. 1000 TL 5 ay taksit ile aylık 207 TL ödersiniz toplam 1035 TL gibi bir tutar çıkar. (daha fazla tutarlar için katlarını kullanarak hesaplayabilirsiniz)

Güncel Hesaplama; 1000 TL için 9 ay vade ile toplam maliyet 1110 TL ve aylık taksit miktarı 123 TL dir.

5000 TL 9 ay vade ile  toplam maliyeti 5550 TL olup aylık taksit 615 TL olarak çıkmaktadır.

Yani pratikte oldukça maliyeti düşüktür en azında bireysel kredi sözleşmesi, bankaya gitme, zaman kaybı gibi sorunlarınız da olmaz.

World Kart Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Tek yapmanız gereken World Kart ile en yakın Yapı Kredi Bankası ATM sine gidip World Kart Taksitli Nakit Avansınız limitiniz dahilinde ve dilediğiniz 2-9 ay vadede paranızı çekmeniz.

Diyelim ki limitiniz var ve 10.000 TL kullanacaksınız genelde ATM ler hepsini birden vermez iki seferde 5-5 alabilirsiniz komisyon masraf vb hiçbir ek ödemesi yoktur

1 Yorum

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin