Ana sayfa Banka Haber World Kart Taksitli Nakit Avans Hesaplama

World Kart Taksitli Nakit Avans Hesaplama

0
World Kart Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Yapı Kredi Bankası, Esnek Hesap hizmetinde uyguladığı nakit çekimi ve ek limit hizmetlerini World kredi kartları içinde uygulamaya geçirmiştir. Yapı Kredi Bankasına ait World kredi kartı olanlar, normal kredi kart nakit çekiminde uygulanacak faiz oranlarını uygulamayıp, Esnek Hesaplarda uyguladığı daha avantajlı faiz oranları ile müşterilerine nakit çekimi ve nakit kredi kullanımı hizmeti vermektedir.

World kart nakit avans kampanyasından faydalanabilmeniz için kartınızda, nakit avans olarak kullanabileceğiniz limit kadar bakiyenin olması gerekmektedir. Yani kredi kartına ek bir limit sağlanmamış olup, kartınızda ki mevcut limit kadar kullanma hakkınız bulunmaktadır. Yine bu kampanyadan faydalanabilmenizi için önceki dönemlere ait kredi kart borçlarınızı düzenli ve zamanında ödenme şartı da bulunmaktadır.

Kredi kart borcunun gününü geçirmiş veya asgari ödemeden bile düşük ödemeler yapan kişiler bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Yine kredi kart borcunu, son bir yıl içersinde üç defadan fazla asgari ödemesini yapan kişilerde bu kampanyadan faydalanamamaktadır.  Bu kampanya dâhilinde, World kart sahipleri tek seferde en fazla 5.000 TL nakit avansı kullanabilmektedir.

Eğer ki kullanmak istediği nakit avans 5.000 TL’den fazla ve kartında limit varsa o zaman ikinci kullanımda 5.000 TL daha çekebilmektedir. Kullanılacak nakit avanslarda her hangi bir komisyon ve işlem ücreti alınmamaktadır. 5.000 TL bireysel kredi kullanmak isteyen müşteriler için biçilmiş bir kaftan olan bu avans kampanyasında, hem banka şubelerine gitmeden ve evrak imzalama zahmetine girilmeden hem de komisyon, kredi masrafı gibi masraflardan muaf bir şekilde kredi kullanabilirler.

World karttan nakit avans kullanmak isteyen Yapı Kredi Bankası müşterileri, Yapı Kredi ATM’lerinden Nakit Avans bölümünden paralarını çekebilirler. Kullanılacak avanslarda, minimum vade 5 ay, maksimum vade 9 ay olarak belirlenmiştir. World Kart nakit avans kullanımlarında uygulanacak faiz oranı ise aylık %2.02 olarak belirlenmiştir.

Aylık 2.02 faiz oranı uygulandığında 3.000 TL avans kullanan bir kişi nin 9 aylık vadede aylık 370,02 TL ödeyip, 9 ay sonra ödeyeceği toplam tutar 3.330.17 TL olacaktır. Toplam ödeyeceği faiz ise 330 TL’dir. Düşük miktarda bankalardan kredi kullanmak isteyen müşteriler için oldukça cazip bir kampanya olduğunu hatırlatmak isteriz .

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin