Kapalı

VakıfBank Worldcard’ tan Nakite Taksit Fırsatları

Vakıfbank, Worlcard kullanıcıları için de nakit çekimlerini rahat ödemeleri için kredi düzenlemiş ve 9 ay vadeli ödeme seçeneği sunmuştur. Herhangi bir kefillik ve formalitenin olmadığı taksit kredisine son başvurma tarihi 30 Nisan olarak belirlenmiştir.

Worldcard ile en az 250 TL, bankamatikler ve internet bankacılık sisteminden 3.000 TL’ye kadar iken Vakıfbank şubelerinden 10.000 TL’ye kadar taksitlendirme yapılmaktadır. 1200 TL için %2.02 faiz oranı yerine %1.79, 3000 TL için %2.02 faiz oranı yerine %1.59, 5000 TL için ise yine %2.02 yerine %1.49 faiz uygulanacaktır. Faiz dışında herhangi bir komisyon, ücret alınmayacaktır.

Diğer kredilerde olduğu gibi erken ödemelerde faiz düşümü olmadığını da belirtelim. Yine Worlcard ile nakit çekimlerinde uygulanacak taksitlerde belirlenen faiz oranı üzerinden %15 KKDF ve %5 BSMV ücreti alınmaktadır.

NakiteTaksit işleminde son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde, anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut alışveriş faizi uygulanmaktadır.

Taksitli kredi için kullanılacak Worlcard’ın bir yıl içerisinde en fazla üç defa, ana borcun %50’sine kadar ödemesi yapılmış kartlar bu krediden faydalanamamaktadır. Konu ile ilgili çok önemli bir dipnotu bildirmekte fayda var. Wordcard ile yapılacak taksitli avans işlemlerinde Taksitli Nakit Avans menüsü kullanılarak avans çekilmesi gerekir.

Eğer ki bu menü dışında yapılacak avans çekimleri normal faiz üzerinden hesaplama yapıalcaktır ( 2.02 ). Kullanılan avans taksiti, her ay kartın diğer alışverişlerden oluşan borçlar ile beraber ekstreye yansıyacaktır. Wordcart ile nakit avans kredisinde SMS ile katılma zorunluluğu olmadığını ve bu avans kredisinden asıl kart sahibi ve ek kart sahipleri faydalanabilmektedir.

Son olarak sizin için Worlcard ile 9 ay vadeli 5.000 TL’lik avans kredisinin hesabını yaptık.Buna göre 5.000 TL’ye karşı 9 aylık vadede her ay 624.99 TL ödeme yapılıp, 9 ay sonunda genel toplamda 5.624.91 Tl ödeme yapılmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top