Kapalı

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

30 Finansal hizmetlerin her alanında faaliyet gösteren banka, bireysel, KOBİ, tarım, kurumsal, ticari ve özel olmak üzere çeşitli portföy yönetimi ve destek kredileri sağladığı hizmetlerine odaklanmıştır. Dijital bankacılık alanında üst düzey bir başarı grafiğine sahip olan Vakıfbank, müşterilerine en hızlı hizmeti sağlama konusunda iddialı bir vizyona sahip. Aynı zamanda Vakıfbank SMS aracılığıyla, kredi ve kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz veya kredi kartınıza ek kart başvurusu yapabileceğiniz hizmetler sunuyor. Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu ise kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu aynı gün içerisinde sonuçlanan bir ön başvuru niteliğinde yapılabiliyor. Telefonunuzda hazırladığınız “ TC Kimlik numarası Aylık net gelir “ bilgileri 5724’ e kısa mesaj olarak gönderilerek ön başvuru gerçekleştiriliyor. Başvurunuz aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonuçlandırılarak tarafınıza kısa mesaj aracılığıyla bilgi veriliyor. Başvurunun olumlu şekilde onaylanması halinde, onay mesajından sonra, müşteri hizmetleri tarafından aranarak kredi türü, vade ve faiz oranlarıyla ilgili bilgi aktarımı gerçekleştirilerek, kredinin türüne göre gereken belgelerle birlikte, bankanın size en yakın şubesine davet ediliyorsunuz. Belgelerle birlikte başvurduğunuzda aynı gün içerisinde kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu hizmetinin yanında, SMS aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz ya da var olan kredi kartınıza ek kart başvurusu yapabileceğiniz hizmetlerde sunuyor. Kredi kartı için SMS le başvuru yapmak istiyorsanız, telefonunuzdan “ VB TC Kimlik numarası “ bilgilerini yazarak 5724’ e ulaştırmanız yeterli oluyor. Bu başvuruya aynı gün içerisinde olumlu veya olumsuz yanıt alabiliyorsunuz.

Vakıfbank farklı sektörlerde ki KOBİ’ ler için, esnaflar için, kurumsal nitelikte çok geniş bir kredi destek paketleri seçenekleri hizmetleri sunan bankalardan biri. Aynı zamanda bireysel olarak da sunulan ihtiyaç kredi seçenekleri, diğer bankalarla kıyaslandığında pek çok avantajı ve seçeneği barındırıyor. Bu sebeple ihtiyacınıza göre kredi arayışına girdiğinizde, Vakıfbank mutlaka araştırmanıza dahil edeceğiniz bankalar arasında yer almalıdır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top