Kapalı

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi

Bankaların öğretmenlere sundukları özel kredi imkanlarından yararlanmak isterseniz, Vakıfbank öğretmenler günü kredisi sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Öğretmenlere değer veren bankalar, birbirinden özel öğretmenler günü kredilerini hizmete sokmaya devam ediyor. Hizmete sokulan bu kredilerden yararlanmak ise çok ama çok basit…

Özellikle Vakıfbank’tan bu krediyi almak istiyorsanız basit bir mesaj yardımıyla alabilirsiniz. Elli yedi yirmi dörde göndereceğiniz bir SMS yardımıyla istediğiniz bu krediyi temin edebilirsiniz. OGRETMEN yazıp boşluk bırakır ve TC numaranızı yazarsanız ve SMS’i verdiğimiz numaraya ulaştırırsanız, kredi başvurunuz gerçekleştirilmiş olur.

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi Nasıl Alınır?

Vakıfbank öğretmenler günü kredisi nasıl alınır sorusunun cevabını yukarıda verdik… Bu kredileri almak çok kolay… Peki alacağınız kredinin miktarı ve faiz oranı ne olacak? Öncelikle öğretmenler günü kredisinin miktarını açıklayalım. Kredi tutarı Vakıfbank’ta elli bin lira olarak belirlenmiş. Elli bin liralık krediyi otuz altı ay vade ile ödüyorsunuz. Ödeyeceğiniz tutar ise bin sekiz yüz yedi lira oluyor.

Bu krediyi almak için de kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekmektedir. İki yüz elli lira kredi tahsis ücreti ödeyerek öğretmenler günü kredisini alabilirsiniz. Vakıfbank sizden iki yüz elli liralık kredi tahsis tutarını peşin olarak tahsil edecektir. Bu ücret ödenmeksizin kredi çekmek mümkün değildir.

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi Faizi

Faiz oranlarını vurgulamak gerekirse Vakıfbank öğretmenler günü kredisi faizi tam olarak 1,25% olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranı diğer kredi türlerine oranla düşük bir faiz oranı olarak dikkatinizi çekmiştir. Bu düşük faiz oranı ile istediğiniz kredi tutarını almanız bir SMS ile mümkündür.

Öğretmenlere sürekli bu krediyi temin eden banka, öğretmen müşterilerini şubelerine bekliyor. Şubeleri aracılığı ile bu krediyi temin eden ve dağıtan banka, başvuruyu SMS ile kabul etse de SMS başvurusunun yalnızca bir ön başvurudan ibaret olacağını unutmamalısınız. Banka size ulaşarak zaman zaman çeşitli bilgi ve belgeler talep edebilir. Krediyi alabilmek için bu bilgi ve belgeleri doğru bir şekilde bankaya gerektiği zamanlarda ulaştırıyor olmalısınız.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top