Kapalı

Vakıfbank KOSGEB Kredisi

Birçok banka Türkiye adına önemi yüksek olan KOSGEB ile işbirliği yapıyor. Vakıfbank KOSGEB kredisi ile birlikte Vakıfbank müşterileri hem Vakıfbank desteğini arkasına almış oluyor, hem de KOSGEB desteğini… Bu iki destekle birlikte ayrıcalıklı bir konumda işlerinizi idare etmek isterseniz, Vakıfbank ile KOSGEB sizler için harekete geçiyor ve birlikte sizlere çok özel fırsatlar sunuyor. Ancak bu kredilerin olumsuz bir yanı da var ve bu olumsuz yöne göre sunulan bu özel fırsatlardan istifade etmek için hem Vakıfbank, hem de KOSGEB’in sunduğu şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Bu iki kuruluşun şartlarını da yerine getirmek o kadar basit değil. Çünkü KOSGEB, yetmiş saatlik bir eğitimi öngörürken, bankalar, çeşitli şartları öngörebiliyor. Bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız öngörülen bu şartların tamamını yerine getirmeniz gerekiyor.

Vakıfbank KOSGEB İşbirliği

Bu şartları yerine getirmeden, bu iki kuruluşun sunduğu imkanlardan yararlanamıyorsunuz. Bu programlar Vakıfbank KOSGEB işbirliği ile sunuluyor. Krediler çok çeşitli kategorilerde müşterilere sunuluyor. KOSGEB işbirliği kredisi bu krediler arasında en çok dikkat çeken kredidir. Bu kredinin dışında ihracatçı Kobi’lere sunulan özel krediler de bulunmaktadır.

Enerji verimliliği ile birlikte sunulan yurtdışı kaynaklı krediler, diğer bankacılık ürünleri ile ilgili olarak sunulan krediler de var. Bu kredilerin tamamı, KOSGEB işbirliği ile verilir. Kredi programlarının her biri ayrı vade ve faiz oranına sahiptir.

KOSGEB Destekli Vakıfbank Kredileri

Ancak KOSGEB destekli Vakıfbank kredilerinin bir işbirliğinden doğduğunu ve bu işbirliğinin vade ile faiz oranlarını iyi bir şekilde etkilediğini unutmamak gerekir. Müşteri lehine gelişen bu programların tamamı çok iyi imkan ve fırsatlar sunmaktadır. Herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan bu kredi programları sayesinde her türlü krediden yararlanabilirsiniz. Yararlanacağınız bu krediler çeşitli kapsamlarda olabilir.

Yani çiftçi olduğunuz için KOSGEB ile yapılan işbirliğinden yararlanamayacağınızı düşünmemelisiniz. Nasıl tarım kredileri mevcutsa bu tür özel geliştirilmiş teşvik edici krediler de mevcuttur. Yapmanız gereken bu kredileri yakından takip etmek ve kredilerin şartlarını yerine getirerek, kredilere başvurmak… Sonrasında kredinizi çekip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top