Kapalı

Vakıfbank Konut kredileri 2016

 Hayat şartları zorlaştıkça, yaşam zorlaştıkça, işsizlik oranı ve işsiz sayısı artış gösterdikçe, insanların yaşam standardı düşüş gösterdikçe insanların da ihtiyaçları ters orantılı olarak artış göstermektedir.

 Hepimizin her konuda bazı ihtiyaçları vardır ve bu ihtiyaçlar, biz yaşamaya devam ettikçe aynı şekilde, hatta bazı durumlarda artış göstererek devam edecektir. İyi ve güzel bir tatil, güzel bir ev, güzel bir araba, yeni bir iş kurmak… Hepimizin sürekli olarak düşündüğü, istediği ve hayalini kurduğu şeylerdir. Fakat hayat sürekli istediğimiz gibi gitmediği için bazen bu hayallerimizi, düşüncelerimizi hayata geçirmekte zorlanırız.

Akrabalarımızdan, arkadaşlarımızdan, eşimizden, dostumuzdan, tanıdıklarımızdan yada bazı kurum ve kuruluşlardan destek bekleriz. Bugün hepimizin kabul ettiği acı ama gerçek bir durum vardır hayatta; her şey paraya dayalıdır ne yazık ki. Para olmadan hiçbir şey olmaz. İş, araba, ev, yazlık, elbise, telefon, bilgisayar, tatil, alışveriş, hediye, yılbaşı, bayram doğum günü ve özel günlerin kutlamaları… Ve daha aklımıza gelmeyen birçok şey para olmadan yapılması çok zor olan şeylerdir. Çarpıcı bir örnek vermek gerekirse, evlenecek olduğumuz kişiyle yapacağımız ya da yapmayı düşündüğümüz düğün bile para olmadan yapılması çok zor olan bir olaydır.

İşte bu gibi durumlarda; imdadımıza yetişen birileri, kişi yara kurumlar çıkar bazen karşımıza. Bizim halimizden anlayan, bize destek olan, yapmayı yada hayata geçirmeyi düşündüğümüz ne varsa bunları yapmamıza yardımcı olan, bize destek olan. Bu kurumlardan bir tanesi de Vakıfbank’tır. Yarım asırdır müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan ve bu doğrultuda ilerleyen bir banka olarak, siz müşterilerimizin diledikleri gibi bir ev sahibi olması için şimdi yepyeni bir kredi geliştirdik.

2016 VAKIFBANK KONUT KREDİSİ. Kira öder gibi ev sahibi olmak, taksitlerinizi uzun vadelerle, sıkıntıya girmeden, rahatça ve kolayca ödeyebilmeniz için tam size göre bir kredi. Uygun faiz oranları, 120 Ay’a kadar vade seçenekleri sizleri bekliyor. İsterseniz cep telefonunuzdan, isterseniz Çağrı merkezimiz yardımıyla Kışa Özel Konut Kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Örneğin; 100.000 TL kredi çektiniz, bu rakamın ödemelerini; 3 ay ile 120 ay arasında dilediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.

Üstelik sadece %1.15 faiz oranıyla.  Konut Kredisi’nde sizden sadece çektiğiniz kredi miktarına göre ekspertiz ücreti alınmaktadır. Bunun dışında başka hiçbir masraf yada ödemeniz gereken ekstra bir para bulunmamaktadır.

               Hemen siz de bir VAKIFBANK Şubesi’ne uğrayın ve kış bitmeden bu cazip fırsatı kaçırmayın. KIŞ’A ÖZEL KONUT KREDİNİZİ hemen alın…

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top