Kapalı

Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi

Yoğun iş temposundan dolayı tatile vakit ayıramayan veya tatil masraflarının çok olacağı, maddi sıkıntı yaşayacağını düşünen kişilerin imdadına Vakıfbank Jolly Tur Tatil kredisi yetişmektedir. Vakıfbank, Jolly Tur Tatil kredisi hakkında geniş bilgisini kendi internet sayfasında müşterilerine duyurdu. İşte Vakıfbank Jolly Tur Tatil kredisinin özellikleri;

Türkiye’nin en büyük tatil rehber firması Jolly Tur ile Vakıfbank arasında yapılan anlaşma gereği, Vakıfbank kredi kartları veya başka bankalara ait kredi kartlarından yapılacak Jolly Tur tatillerini tek çekim veya taksitli çekim yapıldığı zaman ve aradan 30 gün geçmeden Vakıfbank şubelerine veya internet üzerinden yapılacak başvurularında, kredi kartları ile yapılacak harcamalar kredilendirilmektedir.

Jolly Tur ile yapılan tatil harcama bedelini ibraz ederek tatil kredisi kullanılabilmektedir. Jolly Tur tatil kredisi başvurusu SMS yoluyla da yapılabilmektedir. Jolly Tur tatil kredisini başvurusu SMS yoluyla yapabilmek için KREDİ (Bir boşluk ) T.C kimlik numarası ( Bir boşluk ), Aylık Geliriniz yazılıp 5724’e mesaj atılması gerekmektedir. Bir örnek vermek gerekirse KREDİ 10101010101 3.000 şeklinde 5725’e gönderilmesi gerekmektedir. Sms gönderim bedeli GSM operatörleri tarafından vergiler dahil 0,65.-TL olarak ücretlendirilmektedir.

Jolly Tatil kredisi için internet bankacılığı veya mobil bankacılığı üzerinden 3.000 TL’ye kadar tatil kredisi başvurusunda bulunabilinir. 3.000 TL’den fazla tatil kredi başvurusu için de Vakıfbank şubelerine başvurulması gerekmektedir. Söz konusu ödemeye ilişkin Voucher ve Kredi Kartı Tahsisat Makbuzunu ibraz ederek kampanya kapsamında kredi kullanmak için Vakıfbank Şubelerine başvurmanız gerekmektedir.

Jolly Tur tatil kredisi için uygulanan vade süresi en az 3 ay en fazla 24 aydır. Jolly Tur tatil kredisinde göze çarpan diğer bir huşu ise kredi kullanımında dosya masrafının olmaması ve gelir belgesi talep edilmemesidir. Diğer bir göze çarpan husus ise hayat sigortası kesintisinin olmamasıdır.

Jolly Tur tatil kredisinden ancak bireysel müşteriler faydalanabilip, kurumsal müşteriler bu krediden faydalanamamaktadır.

Jolly Tur tatil kredisinde 24 ay vadeye uygulanacak faiz oranı 1.55’tir. 3.000 TL Jolly Tur tatil kredisi kullanan müşterilerin aylık ödeyeceği taksit miktarı 156.11 TL’dir. Son olarak. Jolly Tur tatil kredisinden faydalanmak isteyen ve tatil harcamasını başka bankaların kredi kartıyla yapan müşterilerin, açık yada kapalı kredi kartlarının veriliş tarihi en az 1 yıl olması gerekmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top