Kapalı

Vakıfbank İnternet’ten Anında Kredi

Bankaların, banka müşterilerine internet üzerinden anında kredi vermek kervanına Vakıfbank’ta katılmıştır. Bu yazımızda Vakıfbank’tan internet üzerinden anında kredi alabilmenin yolları ve bu hizmetten kimler yararlanacağı hakkında bilgiler verilmektedir. Vakıfbank’tan internetten anında kredi alabilmek için Vakıfbank’tan maaş müşterisi olmak ve Vakıfbank internet bankacılığı müşterisi, mobil bankacılık müşterisi olmak gerekmektedir.

Özel sektörde çalışan ve maaşlarını Vakıfbank’tan alan çalışanların en az 6 aydır maaşlarını Vakıfbank’tan almaları gerekmektedir. Kamu kurumlularında çalışan devlet memurlarında ise 6 ay şartı aranmamaktadır.   Vakıfbank’tan internet üzerinden kredi başvurusu yapmak için hafta sonları da dâhil 7/24 saat ( 02.50 – 03.30 saatleri dışında ) her an kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Gelelim internet bankacılığı ve cep bankacılığı üzerinden nasıl kredi başvurusu yapılacaktır. İnternet bankacılığı üzerinden Menüler başlığından Başvurular bölümüne, başvurular bölümünden de ihtiyaç kredisi başvurusu bölümünde kullanılarak kredinin tutarı, vade süresi gibi kredi bilgilerinin doldurulması ile gerçekleşmektedir. Mobil bankacılık üzerinden başvuracak müşteriler de yine yukarı da bahsettiğimizi yolları kullanarak ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilir.

Vakıfbank müşterisi olan ve Vakıfbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişiler, kullanmış oldukları krediler ile ilgili taksitlendirme, yapılandırma, erken ödeme, ara ödeme, krediden cayma gibi işlemler sadece Vakıfbank şubelerinden gerçekleşmektedir. Bunun dışında kullanılan tüketici kredilerin form doldurulması, imzalanması gibi evrakları isterlerse posta adreslerine talep edebilirler. İsteyen müşteriler ise banka şubelerinden de bu işlemi gerçekleştirebilir.

Vakıfbank’tan internet üzerinden kullanılacak krediler, sigortalı ve sigortasız krediler olmak üzere iki bölümde yer almaktadır. Sigortalı kredilerde 36 ay vadeye uygulanacak faiz oranı 1.33’tür. 35 yaşında ki müşteriler için alınan hayat sigortası bedeli 106 TL olup, bu rakam müşterinin yaşının büyüklüğüne göre artmaktadır. Hayat sigortası istemeyen müşteriler için kullandırılan Sigortasız tüketici kredilerinde ise aylık faiz oranı 1.43’tür.

Vakıfbank’tan internet üzerinden anında kredi başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak isteyen veya kredi hesaplaması yaptırmak, kredi tahsis ücretlerini öğrenebilmek için banka internet sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top