Ana sayfa Banka Haber Vakıfbank Cardium Nedir?

Vakıfbank Cardium Nedir?

0
Vakıfbank Cardium Nedir?

Vakıfbank’ın hayata geçirdiği özel bankacılık sisteminde sadece Vakıfbank müşterilerine özel hizmetler vermektedir. Bunlardan biri de Cardium sistemidir. Peki, nedir bu Cardium sistemi?

Cardium, sadece Vakıfbank Worldcard sahiplerinin faydalanabildiği bir alışveriş sitesidir. Vakıfbank, sadece kendi müşterilerinin faydalanabileceği bir alışveriş sitesi kurmuştur. Online alanında satış yapan sitenin, Türkiye’nin tanınmış online alışveriş sitelerinden hiçbir farkı yoktur. Kozmetik, sağlık, tekstil, telefon, bilgisayar, mutfak aletleri, takı, saat, giyim, müzik aletleri gibi yüzlerce kategoride satış imkânı bulunmaktadır.

Sadece Vakıfbank Worldcard sahiplerinin faydalanabildiği alışveriş sitesinde, günün fırsatları, indirimde olanlar gibi o güne özel ürünlerde %40 varan indirimlerden de faydalanabiliyorsunuz.  Yine Wordcart’larda birikmiş olan Word puanlarını bu alışveriş sitesinde de kullanabiliyorsunuz. Üstelik kart sahipleri, cardium.com.tr de yaptıkları alışverişlerinden ayrıca Cardiumpuan da kazanabilecek ve bu puanlarını sonraki alışverişlerinde bedava ürün alırken kullanabilecektir.

Çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında olan siteden dileyen Wordcart’a 9 taksit imkânına da sahip olmaktadır. Yurt dışına satışı yapılmadığını da unutmadan belirtmek isteriz. Tüketici kanunu ve müşteriyi koruma kanununda belirtilen ve tüketicinin lehine olan geri iade, garanti, cayma gibi haklarınızın da olduğunu belirtmek isteriz.

Vakıfbank Cardium alışveriş sitesine üyelik ücretsiz olup, satın almış olduğunuz ürünün kargo ücreti alıcıya aittir. Cardium.com.tr üzerinden verilen siparişleri, banka ödeme onayı alındıktan sonra işleme alınır ve teslimat adresinize kargo ile gönderilir. Sipariş ettiğiniz ürünler, ortalama 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Tedarikçi firma kaynaklı yaşanabilecek geçici stok sorunlarında müşteriye bilgi verilmektedir. Son olarak Vakıfbank, böyle bir hizmete ve müşterilerine özel alışveriş sitesine sahip tek banka olma özelliğine sahiptir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin