Ana sayfa Katılım Bankacılığı Vakıf Katılım Bankası kredileri

Vakıf Katılım Bankası kredileri

1
Vakıf Katılım Bankası kredileri

Katılım bankacılığı sektörüne yeni giren ve 26 şubat tarihi itibarı ile faaliyetlerine başlayan Vakıf Katılım Bankası hangi alanlarda hizmet verecek daha doğrusu Konut, Bireysel Taşık Kredisi olarak bilinen finansman destekleri nasıl olacak, nasıl alınır hakkında kısaca bilgi verelim.

Vakıf Katılım kuruluş amacında ve misyonunu incelendiğinde daha çok Esnaf, Küçük Esnaf, KOBİ ve işletmelere ciddi anlamda destek olacağını anlıyoruz. Banka açılış töreninde anlayacağımız üzere maliyetlerin oldukça uygun olacağını da anlamak mümkün.

Banka şimdilik merkez şubesi ile hizmete girmiş olup, 2016 yılı sonuna kadar hemen hemen tüm büyük şehirlderde şube açmaya hedeflemektedir. Eğer bulunduğunuz ilde de banka açılması halinde aşağıda sayacağımız hizmetleri alabilirsiniz.

Konut Finansmanı; Vakıf Katılım tarafından sunulan konut finansmanı desteği ile hayalinizdeki eve kavuşabilir ya da yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. 120 aya varan vade imkânı ile bütçenize en uygun finansmanı sağlayabilirsiniz. Satışa konu konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar konut finansmanı kullanabilirsiniz. Finansman konusu konut üzerine Bankamız lehine birinci derecede ipotek tesis edilecektir. Gerekli görülen durumlarda ek teminat istenebilir.

Taşıt Finansmanı; Vakıf Katılım tarafından sunulan taşıt finansmanı desteği ile 0 km ya da ikinci el otomobil alımlarınızı uygun kâr payı oranlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz. 48 aya varan vadelerle bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. 0 km araçlarda taşıt bedelinin %100’üne kadar finansman desteği kullanabilirsiniz. 5 yaşından büyük araçlar için finansman desteği sunulmamaktadır.

Şimdilik bireysel kredi olan bireysel destek finansman verilmemekle birlikte muhtemele ileriki dönemlerde bu hizmet verilmeye başlanacaktır.

Peki bu finansman desteklerini nasıl alırım derseniz sizi en yakın Vakıf Katılım Şubesi ziyaret etmenizi öneriyoruz Detaylı bilgi için Vakıf katılım İletişim hattı olan 0850 202 1 202 numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankasının vermiş olduğu finansmanlar ve Hizmetleri

Vakıf Katılım bankası açılması ile birlikte geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Küçük Esnaf, KOBİ, Bireysel Ticari Faaliyette bulunan esnafa geniş anlamda destek olmakla birlikte bireysel destekler de ise Konut ve Taşıt Finansmanlarında oldukça cazip oranlar olacaktır.

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı Bireysel Konut Finansmanı

Vakıf Katılım Kurumsal Finansman Destekleri işyeri ve esnaf kredileri

Vakıf Katılım Bankası Finansal Kiralama KOBİ esnaf destekleri

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Hizmetleri Yatırım Hizmetleri

Vakıf Katılım Cari Hesap Nedir Nasıl Açılır? Hesap açma işlemleri

Vakıf Katılım Bankası Katılma Hesabı Yatırım Hesabı İşlemleri

Vakıf Katılım Bankası Teminat Mektubu Esnaf KOBİ Desteklerine ilişkin ayrıntıları bulabilirsiniz.

Ancak Esnaf destek paketleri ise oldukça ayrıntılı olup her alanda finansman desteği almak mümkün olacaktır. Şube sayılarının artması ile birlikte Katılım Bankacılığı alanında Ziraat katılım bankası ile birlikte kamu bankaları arasında oldukça ses getireceği öngörülmektedir.

Vakıf Katılım Bankasının bir çok alanda hizmet verecek olup tüm hizmetleri için tıklayınız

1 Yorum

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin