Ana sayfa Katılım Bankacılığı Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Hizmetleri

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Hizmetleri

0
Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Hizmetleri

26 Şubat 2016 tarihinde açılan ve klasik banka hizmetlerinin yanında kar ve zarar modeline dayanan ticari yatırım faaliyetleri hizmete veren Vakıf Katılım Bankasının, bir diğer hizmeti ise kiralık kasa hizmetleridir.

Kiralık kasa, banka şubeleri tarafından özel bölmelerde saklanan ve gerçek veya tüzel kişilerin değerli eşyalarını sakladığı, farklı boyutlara sahip kasalardır. Vakıf Katılım Bankası, müşterilerine küçük, orta ve büyük kasa hizmetleri vermektedir. Vakıf Katılım Bankası, web adresinde müşterilerinden kiralık kasa hizmeti için talep edeceği fiyat miktarlarını belirlemiştir. Buna göre;

KÜÇÜK KASA

1 yıllık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 190 TL depozito ücreti ve 260 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

6 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 105 TL depozito ücreti ve 160 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

3 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 80 TL depozito ücreti ve 80 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

1 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 65 TL depozito ücreti ve 40 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

ORTA KASA

1 yıllık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 190 TL depozito ücreti ve 300 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

6 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 135 TL depozito ücreti ve 195 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

3 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 105 TL depozito ücreti ve 105 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

1 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 80 TL depozito ücreti ve 45 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

BÜYÜK KASA

1 yıllık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 190 TL depozito ücreti ve 380TL yıllık kira bedeli almaktadır.

6 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 135 TL depozito ücreti ve 215 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

3 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 105 TL depozito ücreti ve 135 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

1 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 80 TL depozito ücreti ve 50 TL yıllık kira bedeli almaktadır.

Kasa kiralama geçerlilik süresi sonunda, kasa boşaltılıp, kiralayana boş olarak teslim edilmez ve ücretlerde de değişiklik olmazsa, kira ve geçerlilik süresi aynı şartlarla önceki dönem kirası kadar kendiliğinden uzamaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin