Ana sayfa Banka Haber Vakıf Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Vakıf Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

0
Vakıf Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Vakıf Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Vakıfbank finans ve bankacılık hizmetlerini devlet güvencesi ile yapıyor ve müşterileri için tüm bankacılık hizmetlerini ATM’ler, telefon bankacılığı, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri gibi kanallardan devam ettiriyor.
Vakıf Bankası ATM’leri tüm işlek cadde ve sokaklarda; Türkiye’nin pek çok noktasında bulunuyor. Dört bine yakın ATM’si bulunan Vakıfbank müşterileri için para transferi, eğitim ve harç ödemeleri, kredi kartı borcu ödeme gibi hizmetleri ATM aracılığı ile sunmaya devam ediyor.
Vakıfbank ile çalışan müşterilerin eşit bir şekilde ATM’lerden faydalanabilmesi için günlük para çekim limiti belirlenmiştir ve bu uygulama ile müşterilerden olumlu geri bildirimler alınmıştır.
Vakıf Bankası ATM günlük para çekim limiti ile müşterilerin mağdur olmaması sağlanmıştır.

Vakıfbank ATM Günlük Para Çekim Limiti Ne Kadar?

Bankalarda gişe sırası beklemek istemeyen kişiler, yakınlarda Vakıfbank şubeleri bulamayanlar ve mesai saatini kaçıran kişiler Vakıfbank ATM’leri ile pek çok bankacılık işlemini yapabilmektedir. ATM kolaylığı ile tanışan kişiler tüm işlerini en fazla beş dakika sürede halledebiliyor ve vaktini diğer işler için ayırabiliyor.
Vakıf Bankası ATM günlük para çekme limiti ise tüm müşteriler için aynı olmak şartıyla bin 500 TL olarak belirlenmiştir. Para çekim limiti her gün yenilenir ve banka müşterileri ertesi gün de bin 500 TL’ye kadar para çekebilir.
Vakıfbank döviz ile para çekim limitini de sınırlandırmıştır bu doğrultuda 1000 $ veya 1000 € çekebilen kişiler daha fazla para çekimi için şubelere başvurabilir ya da bir gün boyunca bekleyebilirler.
Para çekim limitini aşan müşteriler daha fazla para çekmek için diğer ATM’leri de deneyebiliyor ancak bu uygulama banka sistemi tarafından yapıldığı için tüm ATM’lerden para çekim limiti düşüyor.

Vakıfbankası Günlük Para Çekim Limiti Komisyon Ücretleri

Mesai saatinde işlemini yapamayan kişiler veya acil para ihtiyacı olan kişiler Vakıfbank ATMleri ile işlemlerini halledebilirler. 1500 TL’den daha fazla para çekmek isteyen kişiler istenilen tutar üzerinden hesaplanacak olan faiz tutarını ödemeyi kabul ettikten bir gün içinde 10.000 TL’ye kadar para çekebilirler. Vakıfbank ATM günlük para çekim limiti komisyonu bankanın sitesinde belirtilmiştir ve zaman içinde değişebilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin