Ana sayfa Banka Haber Vadeli Hesaba En Çok Faiz Veren Bankalar 2017

Vadeli Hesaba En Çok Faiz Veren Bankalar 2017

0
Vadeli Hesaba En Çok Faiz Veren Bankalar 2017
en fazla faiz veren bankalar

Parasını bankalarda faize yatırmak isteyen bireyler veya şirketler, vadeli hesaba en çok faiz veren bankaların 2017 yılında hangileri olduklarını merak edebilir. Söz konusu mevduat faizleri ile var olan paranıza belirli gün karşılığında faiz alabilirsiniz.

En Fazla Mevduat Faizi Veren Bankalar?

Bir çok kişinin parasını değerlendirmek için kullandığı yöntemlerden bir tanesi mevduat hesaplarına paralarını yatırmalıdır. Çok düşük ihtimal risk olduğundan diğer işlemlere göre daha düşük faiz oranı ile kazandırmaktadır. Ancak bir çok banka dönem dönem mevduat hesaplarına ekstra faizler koyarak kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampanyaları takip ettiğiniz vakit en fazla mevduat faizi veren bankaya paranızı yatırıp daha yüksek miktarlar kazanma şansınız olacaktır.

ING Turuncu Hesap

Sık sık reklamlarına rastladığımız turuncu hesap yeni müşterilerine 60 gün boyunca %12,50 üzerinden faiz vermektedir. Bu oran diğer bankalara göre çok iyi olmakta olup bu 60 gün boyunca paranızı istediğiniz gibi çekip ekleyebilirsiniz. Bu durumda faiziniz de bozulmamaktadır.

Odeabank Oksijen Hesap

En yüksek faiz oranı veren banklardan bir tanesidir.50 bin TL ye kadar %13 oranı ile müşterilerine faiz vermekte olup faiz oranlarının değişmemesi de büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca aylık olarak 3 bin TL üstü işlemlerde ise müşterilerine her ay 2 adet ücretsiz sinema bileti vermektedir.

Garanti E-Vadeli Hesap

Garanti bankası 10 Bin TL üstü işlemlerinde %11 oranında başlayan faizler vermekte olup miktar ve vade günü artması durumunda bu oran %11,75 kadar çıkabilmektedir. İlk günden itibaren yüksek kazanç elde edebildiğiniz bir sistem olmakta olup belirlediği oranlar değişmemekte olup sürekli olarak aynı oranlar üzerinden faiz almaya devam edersiniz.

Bankalar vadeli hesaplar için sizlerden bir kesinti yapmaz diye bir şey yoktur diyemeyiz. Zira çoğu bankalar vadeli mevduat hesaplarında hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapmaktadır. Yılda 1 veya 2 kez olmak üzere ve ilgili tutarlar bankalara göre değişken olup minimum 60 TL arasındadır. Ancak bu hesap işletim ücretlerini tüketici hakem heyetlerine giderek geri alabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin