Ana sayfa Konut kredileri Uzun Vadeli Konut Kredisi Sizi Düşündürmesin

Uzun Vadeli Konut Kredisi Sizi Düşündürmesin

0
Uzun Vadeli Konut Kredisi Sizi Düşündürmesin

Kredi çekmek için uygun bir zaman bulamıyorsunuz ya da kredi borçlarının fazlalığı sizi düşündürüyor mu? İşte bütün bu durumlardan kurtulmak için size en yakın banka şubesine başvurabilir ve size en uygun kredi imkanlarını öğrenebilirsiniz. Sizin hizmetinize sunulmuş bu kredi fırsatları ile ihtiyaçlarınızı dah fazla ertelemezsiniz. Yıllardır konut ihtiyacınız için kredi çekmek sizi düşündürdü mü, bunun için size en uygun konut alabilme imkanlarını sunacağız.

Uzun sürede kredi ödemek istemiyorsanız aylık olarak kendinizi biraz daha zorlamanız karşılığında 60 aylık vade seçeneği ile yani 5 yıl gibi bir süre içeren kredilerden yararlanmanız mümkün. Uzun vadeye rağmen bu kredi imkanları oldukça fırsat içeriyor. Aylık yüzde 0,84 faiz oranı ile 60 aya kadar vadeli kredi imkanlarından yararlanmanız mümkün. Şimdi özel kredi imkanlarından bazılarını sizlerle paylaşalım.

Mesela 60 aylık vade imkanı ile ayda yaklaşık olarak 1.000 TL gibi bir miktar ödeyerek 50.000 TL kredi çekebilmeniz mümkün. Yüzde 0,84 faiz oranı ile birlikte bu krediyi 65.789 TL olarak geri ödüyorsunuz. Yani toplamda ödeyeceğiniz masraf miktarı ve faiz oranı 15.000 TL civarlarında. Dilerseniz de aynı vade ile birlikte 75.000 TL kredi çekebilmeniz de mümkün. 75.000 TL krediyi aynı 0,84 faiz oranı ile alabiliriniz. Bu krediyi toplamda geriye 93.343 TL olarak ödüyorsunuz. Bu kredi fırsatından yararlanmak için ayda yaklaşık 1.596 TL ödeme koşulunu kabul etmiş olacaksınız. Bu kredi imkanını dilerseniz peşin paranızla birlikte kullanabilirsiniz. Otuz bin ya da kırk bin civarında nakit paranız varsa üzerine 75.000 TL’lik kredi paketini de alıp 110.000 TL miktarında bir eve sahip olabilirsiniz.  Ev alma hayaliniz varsa ve biraz da paranız varsa üzerine çekeceğiniz kredi ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllardır düşüncenizde olan ev alma hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için size uygun  kredi programlarına başvurabilirsiniz. Size en yakın banka şubesine giderek kredi imkanlarını araştırın. Uzun borca girmek sizi düşündürmesin. 60 aya kadar vade ile yararlanacağınız kredi fırsatları size yatırım için iyi bir başlangıç olacak. Dilersiniz diğer ihtiyaçlarınız için de kredi alabilirsiniz. Otomobil ihtiyaçlarınız, eğitim ihtiyaçlarınız, yatırım ihtiyaçlarınız gibi tüm içeriklere uygun kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin