Kapalı

Uygun Ev Kredisi Bul (Konut Kredisi En Uygun Burada)

konut kredisi 2017

Konut kredisi arayışında olan bireyler, uygun ev kredisi bulma konusunda yardıma ihtiyaçları olabilir. Zira konut kredilerinde faiz oranları en uygun olanı bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Faiz oranları düşük olsa bile, ödenen tutarlar diğer bankalar ile aşağı yukarı aynı olabiliyor. Hali ile bizlere masrafı olmayan veya az olan konut kredilerinin hangileri olduklarını öğreneceğiz.

Uygun Konut Kredisi Nerede?

Konut kredisi son zamanlarda ev sahibi olmak isteyenlerin en çok başvurduğu yöntemlerin başında geliyor. Gerek bankaların uygun fiyatlar sunması gerek uzun vadeli ödeme planları sayesinde kişiler konut kredisi tercihini yapmakta. Bu noktada kişilerin en çok dikkat etmesi gereken konu gelirlerini göz önüne alıp dikkatli bir şekilde bu krediyi almalarıdır. Aksi taktirde hukuki açıdan ve maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşanır bu sebeple bankaların açıklamış olduğu detaylar dikkatli bir şekilde okunup ona göre adım atılmalı. Hangi kredi uygun sorusunu soranlar için Ülkemizde pek çok banka konut kredisi imkanını sunuyor. Konut kredisi imkanı sunan bankalar :

1.Ziraat Bankası Kredisi

2.QNB Finansbank Kredisi

3.Garanti Bankası Kredisi

4.Yapı Kredi Bankası Kredisi

5.VakıfBank Bankası Kredisi

6.AkBank Kredisi

7.Halk Bankası Kredisi

8.İş Bankası Kredisi

En Uygun krediyi veren bankalardan ve sunduğu imkanlardan bir kaçı ise şöyle :

1.Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

Ziraat Bankası düşük faiz imkanı lafı ile konut kredisi imkanını sunan bankaların başında geliyor. Güncel faiz oranı %0,80 olarak başlatan ziraat bankası konut kredisi detayları şu şekildedir : 120 ay vade imkanı ile konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’ini miktarında bu kredi çekilebilir. Bahsi geçmekte olan konut üzerine ipotek tesis edilmektedir. Bunun da yeterli görülmediği bazı konut(ev) kredisi başvurularında ek olarak teminat talep edilebilir. Kredi ödemesi boyunca zorunlu deprem sigortaları, konut ve hayat sigortaları mutlaka yaptırılmalıdır. Başvuru içi kişilere en yakın Ziraat bankası şubesine nüfus cüzdanı ile gidebilir veya internet üzerinden başvuru 1 dakika da yapılabilir.

2.QNB Finansbank Konut Kredisi Başvuru Detayları:

QNB Finansbank her türlü konut kredisi için müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan bankalardan birtanesidir. Standart kredi çekmek isteyenler için %0.99 faiz oranı ile 500.000 TL’ye kadar kredi tutarına 1-120 ay vadeli krediler sunmaktadır. Başvurmak istenilen kredi miktarı 500.000 Tl’den fazla ise o krediye %1,07 faiz oranı yansıtılır. Bankanın belirlemiş olduğu sabit faiz oranı ile ödemelerin tutarı belirlenebilir. Farklı faiz seçenekleri ile Ev farklı başlıkta ev kredileri ve Peşinatsız %100 Kredi gibi ihtiyaca göre ve şartlara göre başvuru yapabilabilecek konut kredileri bulunuyor. Başvuru için en yakın şubeye kimlik ile gidilip başvuru yapılabilir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top