Ana sayfa Banka Haber Türkiye Finans Döviz ve Kıymetli Maden Mobil Uygulaması

Türkiye Finans Döviz ve Kıymetli Maden Mobil Uygulaması

0
Türkiye Finans Döviz ve Kıymetli Maden Mobil Uygulaması

Hafta içindeki 5 günün 24 saati boyunca tüm dünyadaki kıymetli maden ve döviz piyasalarını eş zamanlı olarak izlenmesi için Türkiye Finans Bankası TFXTARGET mobil uygulamasını hazırladı. Bu uygulama ile 34 farklı kurda anlık olarak işlem yapılabiliyor. Üstelik özel bir yazılım ile hazırlanan mobil uygulama sayesinde 1 dakika içerisinde 3.000 farklı fiyatlandırma uygulamanın kullanıcılarına sunuluyor.

Mobil Uygulamanın Detayları

Türkiye Finans tarafından geliştirilen mobil uygulama internet şubesine bağlı kalmadan tamamen farklı bir uygulama olarak hizmet veriyor. Akıllı telefonlara yüklenen TFXTARGET mobil uygulaması herhangi bir program indirmenize gerek bulunmuyor. Web üzerinden kolay bir şekilde erişilen uygulama bankaya inovatif bir yaklaşım katıyor. Aynı zamanda değerli madenlerde gram olarak işlem yapmayı sağlayan bu uygulama sektörde bir ilk olma niteliğini taşıyor. Uygulamanın diğer özellikleri ise şu şekilde;

  • 100 binin üzerinde işlem gerçekleştiriyor.
  • Günlük 1800 civarında kullanıcı online olarak sistemde işlem yapabiliyor.
  • Toplamda 3 milyon satır yazılım kodu ile hazırlanan uygulama oldukça özel bir yazılma sahip olarak kullanılıyor.
  • Kişileri ekrana bağlı bırakmamak için müşterilere özel olarak sunulan danışmanlık hizmeti ile 24 saat kur takibi yapılarak alım satım gerçekleştiriliyor.

Sağlanan bu son imkan bankanın özellikle orta büyüklükteki işletmelere özel olarak özel takip hizmeti sunması anlamına geliyor. Bu bağlamda akıllı telefon kapalıyken bile danışmanlar tarafından alım satım işlemleri gerçekleştiği için bir gün içerisinde defalarca alım satım işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Özel olarak belirli işlemler yapılmasını istemeniz halinde ise danışmanlar sizin isteğiniz doğrultusunda hazırladıkları işlemleri zamanı gelince işleme koyuyorlar. Bu sayede alım satım işlemlerini gerçekleştirmek için bir çalışan görevini oldukça az maliyet ile elde etmeniz anlamına geliyor.

Müşteriye Özel TFXTARGET Modülleri

Arbitraj modülü olarak tanımlanan modül sayesinde banka müşterileri hesap bakiyelerinde sahip oldukları para kadar işlem yapabilme imkanı yakalıyorlar. Ayrıca uygulama içerisinde ‘’Forward’’ modülü sayesinde ileriye yönelik olarak vadeli kuru sabitleme özelliğine sahip olarak kur risklerini minimize etmiş oluyor. Özellikle bu fonksiyon işletmeler için ciddi avantajlar sağlayarak 24 saat ‘’Forward’’ kolaylığını işletmelerin kullanmasına imkan sağlıyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin