Ana sayfa Banka Haber Tüm Kredi İşlemleri İçin KrediGO Uygulaması

Tüm Kredi İşlemleri İçin KrediGO Uygulaması

0
Tüm Kredi İşlemleri İçin KrediGO Uygulaması

QNB Finansbank tarafından İOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlar için geliştirilen KrediGO uygulaması kredi hakkındaki tüm detayları tek pencerede görmenizi sağlıyor. Bankanın sadece kendi müşterilerine değil diğer bankaların müşterilerine de bu uygulamayı sunması gerekli olan kredi miktarını en uygun şartlarda verilen bankaların görülmesini sağlıyor. İsterseniz QNB Finansbank hesabınıza diğer bankalardan kabul edilen kredilerinizi anında aktarabiliyorsunuz.

KrediGO Ne İşe Yarar?

Tüm bankaların kredi işlemlerini yapabilmek için hazırlanan KrediGO uygulaması şu imkanları kullanıcılarına sunuyor;

  • Belirlediğiniz kredi tutarı ve vade oranı için hangi bankaların ne kadar masraf ve faiz oranı verdiğini görebiliyorsunuz.
  • Diğer bankalarda bulduğunuz uygun kredilere KrediGO uygulaması ile başvuru yapabiliyorsunuz.
  • Kredi hakkında yaşadığınız sorunlar için Kredi Doktorum imkanı ile aklınızdaki sorunlardan kurtulabiliyorsunuz.
  • Ancak Kredi Doktorum üzerinden bulamadığınız cevaplar için KrediGO danışmanlık hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.
  • Kendi bilgilerinizi ve kredi şartlarınızı girerek başvuru yapabiliyor ve daha önce yaptığınız başvuru detaylarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Türkiye içerisindeki tüm bankaların sundukları krediler hakkında detaylar ve işlemleri yapmanızı sağlayan KrediGO uygulaması QNB Finansbank tarafından tüm banka müşterilerine sunuluyor.

KrediGO Uygulaması Örnek Kredi Hesaplaması

Aşağıda verilen örnek hesaplamalar farklı bankaların belirlediğiniz şartlar için verdiği faiz oranı ve masrafları sonucunda ortaya çıkan aylık taksit tutarıdır.

  • 30 bin TL ve 48 ay vade için faiz oranı %1,49 oranında hesaplanarak aylık taksit tutarı 936 TL olarak belirleniyor.
  • Yine 30 bin TL kredi çekmek isteyenler 48 ay vade seçeneğini kullanmaları halinde aynı kredi için bir diğer banka faiz oranını %1,59 olarak belirliyor.

Bu şekilde aynı kredi şartları altında farklı bankaların ne kadar faiz oranı verdiğini görebiliyorsunuz.  KrediGO uygulaması sayesinde aynı krediye daha fazla faiz ödemekten kurtulduğunuz gibi bankaların kredi detaylarını görüntüleyerek sigorta pirimi ve kredi tahsis ücretlerini görebiliyorsunuz. QNB Finansbank müşterisi olunması halinde KrediGO uygulaması üzerinden yapılan başvurular oldukça hızlı bir şekilde sonuçlanarak hesabınıza aktarılabiliyor. Bu imkan ile herhangi bir şubeye gitmeden Türkiye içerisindeki tüm bankalardan kredi çekme imkanı bulabiliyorsunuz. Ayrıca kredi çekerken yaşadığınız sorunlara da çözüm bularak ücretsiz bankacılık hizmeti veriyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin