Kapalı

TEB SMS Kredi Başvurusu

TEB SMS Kredi Başvurusu

Ülkemizin en köklü finansal kuruluşlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası, 1927 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Dünyanın en büyük varlık yönetimine sahip Fransa merkezli BNP Paribas ile 2005 yılında girdiği stratejik ortaklıkla birlikte, ülkemizin en önemli finans kuruluşlarından biri olan TEB, Leasing Factoring, sigortacılık ve portföy yönetimi gibi çeşitli finansal alanların hepsinde birden faaliyet gösteriyor. TEB özel olarak hazırladığı kredi destek paketleriyle, hem bireysel ve hem de kurumsal alanda ki müşterilerinin yoğun ilgisini çekiyor. TEB aynı zamansa SMS aracılığıyla kredi destek hizmeti sunan bankalar arasında yer alıyor. TEB SMS Kredi başvurusu aracılığıyla, yorulmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz her yerden cep telefonu aracılığıyla kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

TEB SMS Kredi başvurusu diğer bankalara göre en kolay şekilde gerçekleştirilebilen başvurudur. Telefonunuzdan “ TC Kimlik Numarası “ yazılarak 4466’ ya kısa mesaj olarak iletildiğinde, başvurunuz yapılmış oluyor. SMS aracılığıyla yapılan başvurulara TEB çok hızlı bir şekilde yanıt veriyor. Kredinizin onaylanması halinde bankanın herhangi bir şubesine sadece nüfus cüzdanınızla başvurmanız yeterli oluyor.

TEB SMS Kredi başvurusu dışında, kredi başvurusu için birçok yöntemi bir arada sunan bir bankacılık anlayışına sahip. TEB İsterseniz mobil bankacılık aracılığıyla, telefonla 0800 200 0600 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, internet sitesi aracılığıyla da kredi başvurularınızı yapabileceğiniz bir hizmet bütünlüğü sunuyor. Aynı zamanda bireysel ve kurumsal olmak üzere çok çeşitli ihtiyaçlara yönelik farklı kredi paketleri hazırlamış olan TEB’ in sunduğu kredi destek hizmetleri arasında size en uygununu seçmek için araştırma yapmanız veya müşteri hizmetlerine başvurmanızı öneririz.

TEB aynı zamanda dosya masrafı en düşük, değişik vade seçenekleri ve faiz oranlarına sahip kredi destek paketlerini de müşterilerine sunan bir banka. Kurumsal ve bireysel bazda ki müşterilerine sunulan hizmetlerin diğer bankalara göre çok farklı ve daha özel olması, daha düşük faiz ve masraf oranları yoğun oranda ilgi çekiyor. Ülkemizin en önemli özel bankacılık faaliyetlerini yürüten bankalardan biri olan TEB, köklü yapısının getirdiği tüm avantajları müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top