Ana sayfa Banka Haber TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi ve Sonucu

TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi ve Sonucu

0
TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi ve Sonucu

Gelişen teknoloji ile birlikte kredi kart başvuruları tüm bankaların internet sayfalarında yapılabilmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra kartınız ile ilgili başvuru sonucunuz size e – mail veya sms yoluyla iletilmektedir. Peki, kredi kartlarından TEB kredi kart başvurusu takibi nasıl yapılır? Kart başvuru takibini izleyebilmek için nasıl bir yola başvurulmalıdır?

Bankacılık alanında yapmış olduğu yeniliklerle adından söz ettiren ve bankalar arasında en kolay kredi ve kredi kartı veren bankalardan biri de TEB’dır. Cepteteb uygulaması ile müşterilerinin banka şubelerine gitmeden tüm bankacılık hizmetlerini mobil bankacılık ile yapabilme imkânı sağlamıştır.

TEB’nın piyasaya sunduğu ve kullanım alanı gün geçtikçe artan TEB Bonus Card, Platinum card, Sade cart, She Card, Cepteteb kredi kartı gibi birçok kart çeşidi bulunmaktadır. Bu kartlardan birine sahip olabilmek için TEB’nın internet bankacılığı veya Cepteteb mobil bankacılık sistemlerine başvurarak sahip olabilirsiniz.

Başvurmuş olduğunuz TEB kredi kart sonucu size e-mail veya sms yoluyla iletilmektedir. Eğer ki size e-mail veya sms yoluyla bildirim gelmediyse  https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede adresine girerek, TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı ilgili boşluklara yazın. Ardından 5 rakamlı güvenlik kodunu girerek ilerleyin. Açılan sayfada size kredi kart başvurusu için nereye başvurduğunuz sorulacaktır. Orayı da doldurttuktan sonra kredi kartınızın başvurusu ile ilgili son durumu öğrenebilirsiniz.

Diğer bir TEB kredi kart başvuru takibini  yapabileceğiniz bir yöntem ise müşteri temsilcisi ile görüşmek olacaktır. 0850 222 0 666 numaralı telefon aradıktan sonra sesli yanıt sistemini telefon bankacılığında görevli banka müşterisi ile irtibata geçmesi yeterlidir. Ayrıca TEB şubelerinden de öğrenme şanısınız vardır. Müşteri temsilcisi ile yapılacak olan görüşme sırasında T.C. Kimlik Numarası vererek başvuru talebinin durumu hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

TEB Kredi kart başvurusu takibi işleminden sonra, kredi kart başvurunuz onaylanırsa en geç 10 gün içerisinde, bildirmiş olduğunuz adrese kartınız gelir. Dilerseniz kartınızı TEB şubelerinden de tesslim alabilirsiniz. Kartınıza gönderilen şifresini, kendinizin belirlediği yeni şifre ile değiştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin