Ana sayfa Esnaf ve KOBİ kredileri TEB Kadın Patrona Özel Kredi Destek Paketi

TEB Kadın Patrona Özel Kredi Destek Paketi

0
TEB Kadın Patrona Özel Kredi Destek Paketi

Kadınların iş dünyasında başarılı olabilmesi ve iş dünyasında kadınlara daha çok yer almak için TEB tarafından destek paketleri hizmete girmiştir. Kadın patronların, iş dünyasında karşılacakları tüm finans, yönetim, reklam, bilgilendirme konuları olmak üzere geniş bir yelpaze ile kadın patronları, iş dünyasında yalnız bırakmayan destek paketidir. Gelelim paketin içeriğine;

. TEB KOBİ TV – Kadın Patronun Ekranı: İş dünyasına atılmış olan kadın patronların başarı hikâyelerine yer verilmiş video hizmetidir.

. TEB Kadın Akademisi: İş hayatında başarılı olmuş kadın patronlarla iş hayatına yeni girecek kadınların buluştuğu akademik destektir.

. TEBWEConnect International İşbirliği: %51 kadın ortaklı işletmelerin bölgesel veya global anlamda büyük partnerlerle çalışmaları konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmasıdır.

.Mentorluk Programı: Kadın patron girişimlere Mentorluk eğitimi verilmesidir. Mentorluk, bir kurum içinde yer alan ve o kurum içinde farklı görevlerde çalışıp tecrübe kazanmış olan, astlarına şirket politikası, kurum gereklilikleri, çalışma stratejileri ve kariyerini yönlendirme konularında tavsiyelerde bulunan yol gösterici kimse olarak tanımlanabilir.

.TEB KOBİ Danışmanlık: Kadın patronlara çözümler öneren, işletmede ki yaşanan sorunları tespit eden ve kadın patronlara önlerine çıkacak fırsatları nasıl iyi değerlendireceği konusunda bilgiler veren, 24 ay eğitim almış tecrübeli TEB elemanlarından oluşan danışmanlık hizmetidir.  TEB’in tecrübeli KOBİ danışmanları sadece finansman konularda değil üretim yönetimi, organizasyonel yapılanma, pazarlama faaliyetleri, insan kaynakları yönetimi konusunda da hizmet vermektedir.

. TEB KOBİ Destek Hattı: Kadın patronların erişmek istediği tüm bilgilere 7/24 hizmet veren destek hattıdır. KOBİ işletmeleri konusunda eğitim almış deneyimli elemanlardan oluşan destek hatlarında Mali Müşavir, İş Sağlığı, Teşvik fonları, AB Fonları, Gümrük, Dış Ticaret, Vergi, Tarım Bankacılığı, Factoring, Sigorta, Kongre ve Fuar, Eğitim Bilgi hatları günün her saatinde kadın patronların hizmetindedir.

.Kadın Patron Reklam Filmi: Sektöründe başarılı olmuş kadın patronların başarılarını anlatan reklam filmleridir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin