Ana sayfa Banka Haber Teb Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Teb Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

0
Teb Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Bonus özellikli kredi kartları ile birlikte müşterilerinin avantajlı bir şekilde harcamalarını control etmesine olanak tanıyan Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerinin karşılaşabilecekleri sorunlara en kısa sürede çözüm üretebilmek ve olası mağduriyetlerin de giderilebilmesi amacıyla, müşteri hizmetleri aracılığı ile hizmet sunmaktadır. Şuan Türk Ekonomi Bankası, özellikle kredi kartı müşterilerinin en hızlı şekilde işlem alabilmesi adına, müşteri hizmetleri üzerinden özel bir kategori oluşturmuş durumdadır. Bu kategori üzerinden yapılacak olan hizmetlerde, kredi kartı ya da banka kartınızın şifre işlemlerinden bakiye işlemlerine, yeni başvuru işlemlerinden de birçok avantajlı hizmetten aynı anda faydalanmanız sağlanmaktadır. TEB bankası müşteri hizmetleri üzerinden hizmet almak için ise, 0850 200 0 666 numarası üzerinden işlem sağlamanız yeterli oalcaktır.

TEB bankası müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız görüşmelerde, hem güvenlik önlemi hem de daha hızlı işlem sağlayabilmeniz adına sesli imza sistemi kurulmuş durumdadır. Bu hizmetten faydalanacağınız sırada tek yapmanız gereken 0850 200 0 666 numarasını aradıktan sonra, ne yapmak istediğinizi telefondan söylemenizdir. Sizden yapmak istediğiniz işlem sorulduğu zaman Sesli İmza demeniz, bundan sonraki tüm işlemlerinizde hız kazanacağınız anlamına gelecektir. Bu aşamada, Sesli İmza oluşturacaksınız. Bu sayede, müşteri temsilcileri tarafından yapılacak olan işlemlerde bilgilendirmeler ya da yeni tüm başvuru işlemlerinde sizden herhangi bir kişisel bilgi sorulmayacaktır. Müşteri temsilcisine bağlanacağınızda sizden sesli imzanız istenecek ve söyledikten sonra da doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

TEB bankası müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı alanında yapacağınız işlemleri de aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Yeni aldığınız kredi kartınızın şifresini belirleyebilir, şifresini değiştirebilir ya da unuttuğunuz şifreniz yerine yenisini belirleyebilirsiniz.
  • Kredi kartınızın borç bakiyesi, kalan kullanım miktarı ya da müşteri limitinizi anında öğrenebilirsiniz.
  • Kredi kartınızın asgari tutarını ya da dönem borcunu, bağlı olan vadesiz mevduat hesabınızdan anında ödeyebilirsiniz.
  • Isterseniz son aya ait isterseniz de geçmiş dönemlere ait ekstrelerinizi talep edebilirsiniz.
  • Yeni kredi kartı başvurusu ya da ek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi kartınız ile ilgili banka şubelerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri görüldüğü gibi müşteri hizmetleri üzerinden de kolayca yapabiliyorsunuz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin