Kapalı

Teb Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Türk Ekonomi Bankası (TEB), özellikle ülkemizde bankacılık sektörünün dijitalleşmesi adına yapılan çalışmalarda çok sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bankacılık işlemlerinin dijital platformlardan hızlı bir şekilde yapılabilmesi ve şubesiz bankacılık adı verilen bankacılık hizmetinin de hayata geçirilmesi adına çok önemli bir konumda yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), kredi kartı kullanıcılarına da birçok ayrıcalık sunmaktadır. Şuan Türkiye’nin en geçerli kredi kartlarından birisi olan Bonus ile anlaşması bulunan banka, bünyesinde kredi kartı başvurusu yapan kullanıcılarına doğrudan Bonus destekli kredi kartları ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca, TEB kredi kartı limiti arttırma konusunda da, onlara birkaç dakika içerisinde başvuru yapmalarına ve başvuru sonuçlarını da aynı hızda öğrenmelerine olanak sağlamaktadır.

TEB kredi kartı limiti arttırma konusunda sunulan kanallara baktığımız zaman, TEB müşteri hizmetleri, SMS bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması, internet bankacılığı ve TEB şubeleri üzerinden işlem sağladığını görmekteyiz. Eğer doğrudan bir müşteri temsilcisi yardımı ile kredi kartı limitlerinizi arttırmak istiyorsanız bunun için doğrudan 0850 200 06 66 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Operatör tarafından yapılacak olan seslendirmelerde, kredi kartı veya da başvurular menüsünü tıklayarak, doğrudan başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Eğer cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj göndererek başvuruda bulunmak isterseniz bunun için LIMIT yazıp 4616’ya kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer banka tarafından sizlere uygun bir limit açılabiliyorsa, doğrudan kredi kartı limit artışı işleminiz sağlanacaktır.

Hem TEB hem de Cepte TEB kredi kartı kullanıcıları, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hesapları üzerinden de kredi kartı limiti arttırma başvurusunda bulunabilecektir. Bu kanal üzerinden yapılacak olan başvuru sonucunuzu, uygulama ya da internet bankacılığı sayfası üzerinden Geçmiş Başvurularım menüsünden takip edebilir ya da banka tarafından kısa bir süre içerisinde size başvuru sonucunuzun iletileceği kısa mesajı bekleyebilirsiniz.

TEB kredi kartı limiti arttırma görüldüğü gibi oldukça kolaydır. Sizler de yeni bir limit ile harcamalarınızı control altına almak isterseniz, yukarıda belirttiğimiz kredi kartı limit arttırma kanallarından birisine başvuruda bulunabilir ve çok kısa bir süre içerisinde de sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top