Kapalı

Teb Bankası Kaçta Açılıyor?

1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. ismi ile kurulmuş ve 1982 yılına kadar da yerel bir banka olarak faaliyetlerini sürdürmüş olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınmıştır. Bu tarihten sonra merkezi, İstanbul’a taşınan bankanın ismi Türk Ekonomi Bankası (TEB) olarak belirlenmiştir. Son birkaç yıl içerisinde bankacılık sektörüde alışıla gelmişin dışına çıkan TEB, özellikle dijital bankacılık kapsamında çok ciddi yatırımlar yapmaktadır. Bankanın geliştirmiş olduğu ve şubesiz bankacılık alanında değerlendirilmekte olan Cepte TEB hizmeti, bankanın müşteri sayısının ciddi oranda artmasına neden olmuştur. TEB çalışma saatleri içerisinde banka görevlilerinden dilediğiniz konuda destek alabilip dilediğiniz ürün için de anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka şubelerinde meydana gelen yoğunluğun en aza indirilmesi, kullanıcıların en kısa sürede de işlemlerini tamamlayabilmesi adına, diğer banka kanallarından da tüm işlemlerini yapabilmeniz mümkündür. Şuan Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterileri, şubeler aracılığı ile işlemlerini kolay bir şekilde yapabildiği gibi, bankanın sunduğu geniş ATM noktalarından, son teknoloji ile donatılmış ve birçok bankacılık işlemini de saniyeler içerisinde yapmanıza olanak sağlayan mobil bankacılık uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden de işlemlerinizi yapabilmektesiniz.

TEB çalışma saatleri konusunda, tüm Türkiye’de bulunan şubelerde aynı uygulamada bulunmaktadır. Buna göre, hafta içi her gün olacak şekilde bankaların açılış süresi için saat 09:00 belirlenmiştir. Öğle arası saati için ise 12:30 ile 13:30 saatleri belirlenmiştir. Bankanın kapanış saati olarak ise saat 17:00 belirlenmiştir. Banka, hafta sonlarında ve resmi tatillerde ise herhangi bir şekilde hizmet sunmamaktadır. Bankanın çalışma saatleri bittiğinde, resmi tatillerde ya da hafta sonlarında ise, doğrudan banka kanalları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanabilir, banka müşterisiyseniz doğrudan internet bankacılığı ve mobil bankacılık hesabınıza giriş yaparak da işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şuan İstanbul Ümraniye’de merkezi bulunan bankaya, şubesiz bankacılık hizmeti olarak sunulan Cepte TEB uygulamaları için de anında başvuruda bulunabilirsiniz. Şubesiz bankacılık olmasına karşın, başvurular şubelerden, internet sitesinden ya da uygulama üzerinden anında yapılabilmekte ve kart adresinize yönlendirilmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top