Kapalı

Teb Bankası Banka Müşteri Hizmetleri

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından oluşturulan Pratik bankacılık hizmetine bakıldığı zaman, sadece telefon yolu ile kişilerin anlık bir şekilde bankacılık işlemlerini yapabildiklerini, bununla birlikte de zamandan ciddi manada tasarruf edebildiklerini görmekteyiz. Çünkü, TEB müşteri hizmetleri üzerinde yapılan gelişmelere baktığımız zaman, kişilerin sadece üç senekli bir menu üzerinden vakit kaybetmeden işlem yapabildiklerini görmekteyiz. Çünkü, sesli yanıt sistemine dizayn edilen 3 seçenekli menu sayesinde, sizler vakit kaybetmeden yapacağınız tuşlama sayesinde sistem sizin neden aradığınızı tahmin etmekte ve de size büyük bir kolaylık sağlamaktadır. TEB müşteri hizmetleri tarafından sunulan bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak için doğrudan 0850 200 0 666 numarasını aramanız yeterli olacaktır.

TEB müşteri hizmetleri için aramanız gereken 0850 200 0 666 numarası, sizlerin yedi gün yirmi dört saat kullanımına sunulmaktadır. Bundan dolayı yaşadığınız sorunun türü ya da zaati ne olursa olsun ilgili telefon numarası üzerinden bankaya bağlanabilir ve de mağduriyetinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Şuan bakıldığı zaman, TEB tarafından oluşturulan müşteri hizmetleri, numarasından, hem sesli yanıt sistemini kullanarak hem de müşteri temsilcisine bağlanarak işlem sağlamanız mümkündür. Bundan dolayı, ekstra bir efor harcayarak müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek olmayacak, sesli yanıt sistemi üzerinden tüm işlemlerinizi yapabilecek, yeterli olmaması durumunda da müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

Şuan bankanın oluşturduğu sesli yanıt sistemini kullanarak aşağıdaki işlemleri yapabileceksiniz.

  • Kredi kartınızın şifresini oluşturabilecek, unuttuğunuz şifre için de işlem sağlayabileceksiniz.
  • Banka kartınızın şifresini belirleyecek ya da unuttuysanız yeni bir şifre için işlem sağlayabileceksiniz.
  • Kredi kartınızın asgari ya da dönem borcunun ödemesini anında gerçekleştirebileceksiniz.
  • Hesap kesim döneminde ya da dilediğiniz zamanda kredi kartınıza ait ekstre bilgilerine ulaşabileceksiniz.
  • Vadesiz veya da vadeli hesabınıza ilişkin olarak bakiye sorgulama, maaş sorgulama, vade tarihi sorgulama, EFT ya da havale sorgulama gibi işlemlerinizi yapabileceksiniz.
  • Kartınızda bulunan güncel bakiye ya da kart bilgilerinize anında ulaşabileceksiniz.
  • Kartlarınızın limit artışını sağlayabilecek ya da fatura ödeme işlemlerini tamamlayabileceksiniz.

Görüldüğü gibi TEB tarafından tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilmeniz adına müşteri hizmetlerine tam yetki verilmiş ve tüm işlemler için de anlık çözümler bulunmuştur.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top